Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O #!$%@? właśnie dostałem wezwanie w charakterze śwadka w sprawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Stawiennictwo obowiązkowe. Jak bardzo mam #!$%@? i o co tam może chodzić? kiedyś zamawiałem coś z #darknet ale nie na swoje dane, a tak to nigdy nie miałem przypału. Mam #!$%@?? mogą mi komputer zarekwirować? kuuurwa

#narkotykizawszespoko #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 51
OP: @agaciksa: i co CI mowili na przesłuchaniu? Nigdy większych ilości nie zamawiałem i nic nie #!$%@?łem zeby byc oskarżony. To przyznawac sie ze zamowilem cos? czy mowic, że wiem co to tor ale nigdy nic nie zamawiałem i moze ktos na moj adres cos wyslal? #!$%@? czytam w necie to miliony wersji

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
OP: @Wybredny_Marian: z maca zamawiałem

@kRUL1: chyba taka strategie obiore. Nie wiem, nie pamietam, moze ktos zamowil na moj adres. Znalazłem tez taki post na hyperreal w temacie odnosnie takiego wezwania

To może ja opiszę całą sytuację jaka zaszła, jak wygląda takie przesłuchanie w tej sprawie itp. bo na pewno ktoś kiedyś będzie szukał pomocy, a to może i pomóc i uspokoić człowieka :)
Dostałem taki sam papierek, okazało
@AnonimoweMirkoWyznania pamiętaj że jako świadek nie możesz odmówić składania zeznań, ale możesz nic nie pamiętać. Nawet jak coś chlapniesz i zostaniesz podejrzanym/oskarżonym to możesz cofnąć zeznania których udzieliłeś jako świadek i w sądzie ich wykorzystać nie mogą
@AnonimoweMirkoWyznania: kolega też dostał kiedyś wezwanie w sprawie świadka jakiegoś tam wypadku samochodowego, z którym nie miał nic wspólnego. zgłosił się a z komisariatu prosto na mieszkanie w asyście policjantów, na chacie zabrali mu laptopa i jakiś sprzęt, w celu sprawdzenia legalności programów itd. Dość podobnie wygląda jeśli nie masz nic wspólnego z narkotykami.