Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O #!$%@? właśnie dostałem wezwanie w charakterze śwadka w sprawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Stawiennictwo obowiązkowe. Jak bardzo mam #!$%@? i o co tam może chodzić? kiedyś zamawiałem coś z #darknet ale nie na swoje dane, a tak to nigdy nie miałem przypału. Mam #!$%@?? mogą mi komputer zarekwirować? kuuurwa

#narkotykizawszespoko #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 51
  • Odpowiedz
@Szrlh: to jest true story, jak najbardziej mogą tak zrobić. Nie muszą Ci najpierw doręczac postanowienia o przedstawieniu zarzutów. Mogą to zrobić przy przesłuchaniu. Ale tylko w sprawach, w których jest prowadzone dochodzenie a nie śledztwo, czyli takich mniejszej wagi.
  • Odpowiedz
PonuryRozbójnik: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz
wiem z autopsji, więc mi tu nie #!$%@?


@bez_pomyslu: jak jesteś przygłupem to wiadomo że będą zarzuty xD

jest true story, jak najbardziej mogą tak zrobić. Nie muszą Ci najpierw doręczac postanowienia o przedstawieniu zarzutów. Mogą to zrobić przy przesłuchaniu. Ale tylko w sprawach, w których jest prowadzone dochodzenie a nie śledztwo, czyli takich mniejszej wagi.


@hermionka: coo xD jakoś nie miałem takiego problemu, wychodzisz z zarzutami tylko i wyłącznie
  • Odpowiedz
@Szrlh: lol, nie napisałam że tak jest, gdy jesteś debilem. Po prostu, prawnie jest to dopuszczalne. Nie obchodzi mnie zatem jak ty sobie poradziłes z randomowym przesłuchaniem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętaj, że nie musisz mówić nic a nic. Możesz siedzieć przez cały czas i nie wypowiedzieć ani słowa, albo powiedzieć, że odmawiasz składania zeznań, nic nie powiesz. Albo odpowiadasz: nie, nie znam, nie wiem, nie słyszałem, nie pamiętam. Grunt, to się nie #!$%@?ć na nikogo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz