Wpis z mikrobloga

Dobra, rozpoczynam dyskusję.
Dlaczego społeczeństwo nabija się z telefonów xiaomi?
Uważam że są to dobre telefony, cenowo stają tak jak inne standardowe smartfony, wnętrze mają od wieku lepsze, no i sory- mi6 jest jednym z najlepszych telefonów na rynku według mnie jak za tą cenę- a trzeba dodać że jest to bliźniaczy smartfon oneplusa 5- który jest przezajebistym telefonem (różnią się w sumie tylko aparatem ).
Czy chodzi o to że ma dziwną nazwę? Sugerująca szajs?
Czy chodzi o to że prawilnie jest mieć tylko Samsunga albo iPhona?
Czy chodzi o cenę? Że telefon za 5 koła jest lepszy nawet jeśli parametrowo nie jest?
Wstyd bo chińskie?

Zawsze mnie to zastanawiało i chciałam znać przyczynę tego ogólnego nabijania się. A przyznam że miałam i iPhona i Samsunga i Xiaomi. Wricilabys do iPhona z miłą chęcią bo uwielbiałam używać tego telefonu- designowo i jeśli chodzi o płynność to jest to swego rodzaju klasa. Ale nie za cenę nienajgorszego samochodu XD

Jaka jest wasza opinia i proszę o uzasadnienie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#xiaomi #xiaomilepsze #pytanie i trochę #gownowpis
  • 6
@Little_pumpkin: Moja opinia jest taka, ze jednak xiaomi jest polke nizej pod wzgledem plynnosci dzialania, aparatu itp. Dla mnie nie liczy sie co telefon ma w srodku tylko jak to w praktyce dziala.

Najlepszy stosunek ceny do jakosci.
@rastafaricov: jak dla mnie to raczej jakiś wysłużony szrot, No ale mogę się mylić. Jeśli tak to proszę o przykład xD


Zależy w jakich kategoriach patrzysz. Wysluzony nie wyslużony, np pierwszego samochodu nie kupuje się raczej za 20k chyba że komuś rodzice dadzą ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡~ ͜ʖ ͡°) znam przykłady ale podawać nie zamierzam bo jeszcze mnie ktoś po aucie i