Wpis z mikrobloga

@arturro94: Pamiętam jak kiedyś przyniosłem Pata i Mata (Sąsiadów) na VHS do przedszkola. Uradowany byłem, bo chciałem, żeby każdy zobaczył jaka to fajna bajka. Niestety akurat w tamtym dniu mieliśmy wydzieranki, czyli to gówno z pic rela. Pani powiedziała, że kto skończy może oglądać. Oczywiście #!$%@? w nienawiści do wyklejanek, ociągałem się z tym strasznie długo i kiedy 20 dzieci oglądało pociesznych i pomysłowych Czechosłowaków, ja wyklejałem jakieś #!$%@? kulki z
@arturro94 ja natomiast, któregoś razu stwierdziłem, że takie płaskie wyklejanki są do dupy i pociąłem kartkę na paski, zrobiłem z nich na kartce stojący stelaż igloo i obkleiłem to tymi kulkami. Generalnie roboty bylo z tym od cholery, wiec dzieciaki, ktore skonczyly wczesniej, byly tak podjarane moim pomyslem, ze gnietli mi kuleczki z bialej bibuly, a ja tylko sobie kleilem :) dostalem 6, a ci ktorzy mi pomagali dodatkowo po + :D
@arturro94 #!$%@?, katechetka w pierwszej klasie podstawówki kazała nam zrobić takie coś xD format A4, ilustracja wybranego fragmentu Biblii. Pamiętam że wykleiłam chyba kawałek trawy i już miałam dosyć xD Wykleilam jeszcze narysowanego człowieczka, a reszte już pokolorowalam kredkami XDDDD i oczywiście zjebka że dziewczynka i taka leniwa echh