Wpis z mikrobloga

Według OkCupid (amerykańskiego portalu randkowego) ludzie są średnio o 5 cm mniejsi, niż deklarują na portalach randkowych. Dane z 2010 roku. Chłopcy od 176 cm również chętniej zaokrąglają swój wzrost do porządanych 180 cm.
Wśród kobiet dodawanie sobie wzrostu jest równie powszechne, mimo że niższe kobiety dostają więcej atencji od mężczyzn.
Kobieta ze wzrostem 164 cm, nawiązuje średnio 60 kontaktów rocznie więcej, niż kobieta ze wzrostem 182 cm. Najwięcej bo ponad 3,5 niechcianych wiadomości tygodniowo, otrzymują mężczyźni >181 cm i kobiety z około 154 cm wzrostu.

#przegryw #stulejacontent #wzrost #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz m.....J - Według OkCupid (amerykańskiego portalu randkowego) ludzie są średnio o 5 cm...
źródło: comment_T4rZjcnje44b26HVF0wLNpwEHMFWZLIc.jpg
  • 7
@meiceimSmetseJ: W sumie ciekawe. Nigdy o tym nie myślałem, ale logicznie myśląc skoro prawie każdy facet leci w kulki z rozmiarem penisa to czemu tego samego ze wzrostem nie mieliby robić. Podejrzewam, że nie myślałem też o tym, bo w badaniach brano pod uwagę portale randkowe. Irl raczej ciężko oszukać kogoś ze wzrostem, przynajmniej tej samej płci. Tylko raz się w sumie z ewidentnym oszukiwaniem na wzroście, w liceum jak jeden
, bo sam nie poznam czy kobieta ma 165cm czy 170cm wzorstu, głównie przez różnice między mną a nią.


@RobieZdrowaKupke:
Ej, w sumie xD to prawda. Ja dopiero zaczynam ogarniać jak można porównać chociaż gdzie się kończy czubek głowy w stosunku do mojej twarzy, a często bywa niżej.
@Flypho: Ciężko jest ocenic dokładnie wzrost drugiej osoby poza prostym, wyższa/niższa a i tak są tu haczyki związane z butami czy np. rozmiarem głowy. Osoba o nieco większej głowie jest postrzegana jako niższa i sama siebie tak odbiera. W tym ostatnim przypadku wynika to z tego, że jej oczy są niżej niż u osoby o mniejszej głowie. Można poczytać na celebheight.com jak to wszystko działa. Ciekawe też, że najwięcej "atencji" z