Wpis z mikrobloga

W skrócie o wczorajszej rozmowie z rodzicami.
Zamierzałem im powiedzieć to dopiero po studiach, ale mój brat to jednak papla, mimo że mu zaufałem. W sobotę się dowiedzieli, ciocia i babcia mnie broniły przez telefon, bo dzięki Bogu nie było mnie w domu tylko właśnie u babci. Wyzwisk już nie pamiętam, ale pamiętam to co działo się wczoraj.
Normalnie sobie leżę, a mama zarzuca swój niski i groźny głos (zawsze tak mówi jak jest na mnie wściekła, to jest naprawdę straszne). Zaczyna mnie pytać, czy ciocia z babcią wiedzą o mojej ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Mówię, że tak. Ona do mnie, że one mogą mnie popierać bo nie są świadome, że ja mam cały czas cukrzycę. Pytała mnie czy czytałem o tym, że mogę mieć AIDS. Ona powiedziała, że geje często zdradzają i najczęściej chorują na AIDS. Powiedziała mi, że długo nie pożyję. Zaczęła się ze mnie naśmiewać i mówiła mi, że będę taki ą, ę. Do tego przedrzeźniała mnie udając takiego typowego geja. Powiedziała także, że jakiś 9-latek w USA POSTANOWIŁ, ŻE BĘDZIE GEJEM, a po 4 dniach popełnił samobójstwo bo nie mógł znieść szykan. Miałem wrażenie jakby to była sugestia. Po tym wszystkim powiedziała, że będzie rozmawiała z panią wychowawczynią i panią od religii (którym powiedziałem). Stwierdziła, że pójdę na badania, bo chce mieć na piśmie to, że z tym się urodziłem. Dzisiaj rano powiedziała, że ksiądz proboszcz byłby zawiedziony, bo jak byłem mały to chciał mnie dać na ministranta. Jak ja wytrzymam rok przed studiami? Ba, oni mi podcinają skrzydła i mówią, że nie zdołam się utrzymać w Warszawie i znajdę sobie sponsora...
#homoseksualizm #lgbt #comingout #gayisok #zalesie #przegryw
  • 124
@Cukrzyk2000: z tą niewiernością to miała sporo racji. I z HIV. I Z przedrzeźnianiem przegiętej ciotty trochę też bo w przypadku 70% to prawda XD Ale tak na poważnie to nie rozumiem po co w ogóle się wygadałeś. Przecież znasz swoją matkę i mogłeś jakoś przewidzieć, że będzie tak szaleć. I jeszcze ta katechetka, serio? Trzeba było jeszcze zanieść oświadczenie do lokalnego oddziału ONRu. Skoro jesteś rok przed maturą to musisz
O fuck, przepraszam. No to rodzeństwo kochane. Mój brat zrobił mi podobny numer. Jak już się wydało to trudno, nie próbuj naśladować tego dzieciaka z USA bo jakoś to będzie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale radzę się odciąć po maturze. Przynajmniej na jakiś czas
@Grzabek: uwielbiam takie porównania z dupy. Społeczna homofobia tak głęboko we mnie siedzi, że stosuję autocenzurę, gdy rozmawiam z kimkolwiek, kto nie wie, że jestem gejem. Wycinam połowę mojego życia, bo nie pasuję do społeczeństwa. I jak mi z tym? Nie angażuję się w relacje z ludźmi, traktują mnie jak odludka, bo się nie dzielę swoim życiem.
z tą niewiernością to miała sporo racji. I z HIV. I Z przedrzeźnianiem przegiętej ciotty trochę też bo w przypadku 70% to prawda XD


@Zralok: masz jakieś potwierdzenia tej tezy?
Nie zapominaj, że "przegięte cioty" to są ludzie, którzy mają swoje uczucia i godność. Może cię drażnić ich sposób bycia, ale gdybyś był emocjonalnie dojrzały, to byś to puścił płazem.
@czaykowski: Każdy doświadczony gej wie o tym, że wyłączna i długotrwała monogamia w naszym przypadku jest bardzo rzadka. Zdarza się ale raczej wybitnym farciarzom. Niech dzieciak ma tego świadomość. Co do HIV - poczytaj pierwsze lepsze badania nt zapadalności - wysoka nadreprezentacja u gejów. To są fakty. Co do przegiętych - większość gejów jest mocno zniewieściała i to nie moja wina, że reszta populacji nas tak odbiera. To jest po prostu
@CzaryMarek: Niestety nadal jest. Można np. stosować Prep ale to kosztuje jakieś 200 ziko za miesiąc. Wielu się święcie oburza, że rząd tego nie refunduje (choć sami wydają na imprezki wielokrotność tej kwoty). Są świry, które same chcą się zarazić (jakaś forma sadomaso?) i tacy, którzy specjalnie ukrywają że są nosicielami i zarażają innych. Nawet poznałem ostatnio gościa, który próbuje łapać i demaskować takich #!$%@?. Problem jest spory
@Cukrzyk2000: też bym nie chciał mieć syna geja. Pewnie bym kazał ci się wynieść, ale z pewnością nie robiłbym takich rzeczy jak twoja matka z ciemnogrodu. Szkoda mi ciebie i życzę powodzenia trzymaj się, bo w życiu tacy jak ty łatwo nie mają :)