Wpis z mikrobloga

W skrócie o wczorajszej rozmowie z rodzicami.
Zamierzałem im powiedzieć to dopiero po studiach, ale mój brat to jednak papla, mimo że mu zaufałem. W sobotę się dowiedzieli, ciocia i babcia mnie broniły przez telefon, bo dzięki Bogu nie było mnie w domu tylko właśnie u babci. Wyzwisk już nie pamiętam, ale pamiętam to co działo się wczoraj.
Normalnie sobie leżę, a mama zarzuca swój niski i groźny głos (zawsze tak mówi jak jest na mnie wściekła, to jest naprawdę straszne). Zaczyna mnie pytać, czy ciocia z babcią wiedzą o mojej ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Mówię, że tak. Ona do mnie, że one mogą mnie popierać bo nie są świadome, że ja mam cały czas cukrzycę. Pytała mnie czy czytałem o tym, że mogę mieć AIDS. Ona powiedziała, że geje często zdradzają i najczęściej chorują na AIDS. Powiedziała mi, że długo nie pożyję. Zaczęła się ze mnie naśmiewać i mówiła mi, że będę taki ą, ę. Do tego przedrzeźniała mnie udając takiego typowego geja. Powiedziała także, że jakiś 9-latek w USA POSTANOWIŁ, ŻE BĘDZIE GEJEM, a po 4 dniach popełnił samobójstwo bo nie mógł znieść szykan. Miałem wrażenie jakby to była sugestia. Po tym wszystkim powiedziała, że będzie rozmawiała z panią wychowawczynią i panią od religii (którym powiedziałem). Stwierdziła, że pójdę na badania, bo chce mieć na piśmie to, że z tym się urodziłem. Dzisiaj rano powiedziała, że ksiądz proboszcz byłby zawiedziony, bo jak byłem mały to chciał mnie dać na ministranta. Jak ja wytrzymam rok przed studiami? Ba, oni mi podcinają skrzydła i mówią, że nie zdołam się utrzymać w Warszawie i znajdę sobie sponsora...
#homoseksualizm #lgbt #comingout #gayisok #zalesie #przegryw
  • 124
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000:
Ty miesiąc po coming oucie: B========D()()
Ty dwa miesiące po coming oucie: B========D()o()
Ty trzy miesiące po coming oucie: B========D()O()

I ty się dziwisz, że rodzice rozpaczają z powodu swojej porażki życiowej?
  • Odpowiedz
@hyoideum: tyle ze kościół jest elementem wspierania OPa ponieważ jest częścią inby oraz, nie oszukujmy się, OP może mieć potencjalnie problemy ze strony kościoła lub szerzej pojętych środowisk katolickich bądź ludzi którzy z tytułu swojej przynależności do Kościoła mogą OPa nie akceptować bądź robić mu przykrość
  • Odpowiedz
@Nocnik123: No właśnie widzisz tutaj dochodzimy do sedna. Skoro zdecydowana większość szykanuje homoseksualizm, to wtedy problemem są Ci co szykanują czy Ci szykanowani ? Gdybym np. wyznawał naturalizm w całkowicie abstrakcyjnej formie - chodził nago po ulicach, z kałdunem taktycznym i pindolem na wierzchu. Nikomu nie szkodzę, chodzę tylko nago - co w tym #!$%@? złego ;> ? A jednak policja zakłada kajdanki i pakuje do radiowozu, potem #!$%@? w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krisskow: ale przecież napisał, że katechetka go wspiera, wiec trochę wymyślasz. Jego matka mogła równocześnie rzucić coś typu "a co powie sasiadka Dorota olaboga", to nie znaczy, że sąsiadka jest wojującym homofobem. Nie snuj dzikich teorii, może akurat ten proboszcz jest w porządku. Z postu wynika, że to matka ma problem z orientacją opa, nie ma mowy o innych
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: a nagich mężów stanu po 50 to chcialbys na ulicy ogladac ;>? A czy ktos szykanuje brzydkich, grubych, biednych i starych ? Ktores z powyzszych jest prawnie nielegalne ;D? Twoj argument jest inwalidą. Ps. Jak chcesz to zawsze mozesz mnie dodac na czarnolisto - zachowasz sie dokladnie tak samo jak woekszosc wzgledem homoseksualistow czy naturystow ;)
  • Odpowiedz