Wpis z mikrobloga

"Hurr durr masz się ubierać tak jak Ci rozkazujemy, bo będziesz tyrany w imię liberalizmu, religijny prymitywie!!!"

Nie, typ nie założył koszulki z napisem"ye*@ć części rowerowe".

Po prostu powiedział, że nie chce być zmuszany do biegania z tęczową opaską na ramieniu, co według neuropków świadczy ponoć o jego wielkiej nietolerancji, którą trzeba twardo tępić.

Jak za Stalina, "każdy kto nas nie popiera, jest przeciw nam i jest faszystą".

Zawsze mnie śmieszy, gdy tacy ludzie wycierają sobie twarz liberalizmem, chociaż de facto popierają w pewnym stopniu totalitaryzm.

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #lewackalogika #rakcontent
Pobierz L.....i - "Hurr durr masz się ubierać tak jak Ci rozkazujemy, bo będziesz tyrany w im...
źródło: comment_DHAwEUsNOrKixI7BlnuVQBsk2Slx6gOE.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Lawrence_z_Arabii: ciekawi mnie że lewicowcy na wykopie mają zawsze jakieś dziwne nicki których nie mogę spamiętać i zabawne, dziwne awatary z motywem tęczy, a druga strona nicki typu @Lawrence_z_Arabii albo @Brzytwa_Ockhama i nawiązujące do nicku avatary, bądź po prostu avatary sprawiające że po spojrzeniu na nie ma się poczucie rozmowy z osobą na poziomie
@Lawrence_z_Arabii: moim skromnym zdaniem źródłem takiej postawy jest wypaczenie znaczenia słowa "tolerancja". Wg ludzi wycierających sobie na lewo i prawo gęby tym słówkiem znaczy ono dziś tyle co "afirmacja". W ten sposób walczący o taką tolerancję, wyrzucili tę prawdziwą ze swoich głów i stali się siewcami braku zgody na poglądy i postawy, z którymi się nie zgadzają. Smutny paradoks ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nexetpl
Wiesz, niby się z Tobą zgadzam co do nie szkodzenia nikomu, ale z drugiej strony to środowisko jest tak rakogenne (środowisko, nie zwykli homo sapiens lubiący obcować ze swoją płcią), że może być coś na rzeczy z tą chorobą psychiczną a walczyć z nimi można chyba tylko ich metodami.
@Froglure
Szukanie problemu tam, gdzie go nie ma, oskarżenia o dyskryminację, sprowadzenie na ziemię i nie popieranie parytetów preferencji seksualnych jako pretekstu do przyjęcia do pracy, bądź zachowania obecnego stanowiska. To się dzieje na zachodzie i nie chcę tego tutaj.