Wpis z mikrobloga

#dhl #kielce #kurier
Dzień 3 przygód z DHL'em, przesyłka powinna być u mnie w poniedziałek, wysłana została w piątek. Codziennie dzwonię do DHL'a z zapytaniem o której kurier dostarczy przesyłkę, po czym informują mnie, że dzisiaj nie została do mnie wysłana i dyspozycja została przełożona na kolejny dzień. I tak się z nimi bawię od poniedziałku xD Przywiezienie paczki takie trudne
  • 10
@grzemach skoro zapłaciłem za dostawę, dlaczego mam jeszcze jechać odebrać ją osobiście? Poza tym zapytałem, jeśli chce sam odebrać z magazynu, muszę 24h wcześniej to zgłosić XD
@pegas: w takiej sytuacji byłem raz, u konkurencji - okazało się, że zniknęła zawartość pudełka (pudełko było, ale rozerwane).

A czemu? Gdy mi zależy aby mieć szybko paczkę - jadę ją odbierać lub umawiam się z kurierem.

Ale ostatnio w każdych zamówieniach dodaję notkę:
"jeśli wyślecie DHL - będzie negatyw" (lub podobną).
@Andr3v zgłosiłem do morele i mają się oni tym zająć, zadzwoniłem ponownie na infolinię, Pani powiedziała, że dzisiaj ani mi nie przyjdzie kurierem, ani nie będę mógł odebrać osobiście... Będę walczył dalej i napsuję im tyle nerwów ile można. Co ciekawe, wczoraj nadałem paczkę do ispotu - już do nich dotarła xD

Przesyłka zwykła paczka, ale nie wydadzą mi jej od razu