Wpis z mikrobloga

@paniedej5zloty #!$%@?, to ja pojechałem na wakacje do Chorwacji na 2 tygodnie sam, starym, 17 letnim BMW, załadowany jak cygan. Pruje 200km/h tam gdzie można, zrobiłem już 2000km. Spalanie 6.1L /100km. Wszyscy mówili że nie dam rady wyjechać z Polski tym gratem, że jestem #!$%@? i że będę tego żałować do końca życia. A tutaj świeże auto i nie chce jechać xD XDDDDDD XDDDDDDDDDDDD Mój gruz w prawym dolnym rogu
bonifacy_pankracy - @paniedej5zloty #!$%@?, to ja pojechałem na wakacje do Chorwacji ...

źródło: comment_BeAyMfncG0l0AVZZpqb9RqiPxD69xBMK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: Ja 18 letnim autem zrobiłem 2600km w ciągu tygodnia. Autostrady + Alpy. Nic się nie zepsuło. Po prostu trzeba dbać o auto to nie nawali w drodze. Dopiero w połowie wyjazdu pomyślałem, że rozsądnym krokiem byłoby wykupienie jakiegoś pakietu assistance na Europe, ale było już za późno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mariecziek: plusem taniego auta na podróż w Europe jest to że jak padnie i nie można go naprawić na szybko to można go zostawić bo laweta/assistance jest droższe od auta¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau skąd taki pomysł? Trzeba dbać o to co się ma o wtedy będzie służyć :) Poza tym pasek nie spada bez powodu. Albo jakiś partacz pchał tam ręce albo są zaniedbania serwisowe ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mariecziek też chciałem ogarnąć assistance na trasę ale niestety to auto jest sporo za stare. Mam nadzieję że szczęśliwie wrócę o własnych siłach :)
  • Odpowiedz