Wpis z mikrobloga

#fifa18 #fifa #fut #ps4 #pytanie

Mireczki mam pytanie do tych co mają już dłuższą przygodę z FUT'em. Chciałbym w FIFA 19 mieć fajny start - najpierw handelek i obrót coinsami a przy pierwszym większym krachu wykupowanie wymarzonych zawodników by zdążyć zagrać wymarzonym składem w długie wieczory grudniowo/styczniowe.

Przejdźmy natomiast do pytań które dotyczą EA Club Level, który ma pośredni wpływ na tryb FUT (dla mnie jest najistotniejsze jest na start mieć dostęp do wykupienia powiększenia limitu sprzedawanych kart):
1. Czy najwyższy poziom dla którego są dostępne nagrody zmieniał się przez kolejne wydania FIFA? Czy jest on stały - czyli 50 lvl wymagany jest do zakupienia ostatniej rzeczy i tak samo będzie w FIFA 19 prawdopodobnie czy jednak co roku EA podbija najwyższy poziom z ostatnią nagrodą by było co robić?
2. Zdradzicie mi sposoby na wmiarę szybkie i skuteczne podbijanie w górę EA Club Level? Jestem na 49 poziomie i przed premierą FIFA 19 chciałbym mieć te minmum 50 (jeżeli potwierdzicie że to się nie zmienia) by na start mieć pełną paletę możliwości zakupów a następnie zabawy na rynku transferowym.
  • 3
  • Odpowiedz
@Miedzcu: ostatni sensowny bonus jest chyba na poziomie 40 i sa to coinsy. Nie spinaj dupy, kup gre i sie baw, to rozrywka. Sklad i tak bedzie, jesli bedziesz gral systematycznie i robil co oplacalniejsze wyzwania budowania skladow. Tak jest ta gra skonstruowana.
  • Odpowiedz
@Miedzcu: i tak nie nabijesz chyba dziennie wiecej niż 2-3 tys. Tych punktow bo z tego co pamietam jest dzienny limit, natomiast zeby levelowac musis grac codziennie po kilka meczy i najlepiej wygrywac, ale tak jak kolega napisal Ci wczesniej to jak masz juz 49 poziom to w zasadzie wszyztkie sensowne nagrody sobie wykupisz (za 50 poziom byl chyba Ronaldo na 3 mecze wypozyczenia). Co do reszty pytan, EA nie zmienialo
  • Odpowiedz