Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
I cyk, piąty rok z moim #rozowypasek. Nawet nie wiem kiedy to przeleciał. Może czas zacząć myśleć o jakimś pierścionku? XD

#zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@hemikalik: nie gadaj o różowej i pierścionku na forum dla stulejarzy :P

Zaraz Ci zaczną jeździć że w dzisiejszych czasach ślub to głupota itp. :P

I zaczną gadać o kredycie na wesele :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FeyNiX: z czasem stwierdzam, iż teraz jest idealny czas na szukanie związku. A nie świętowanie kolejnej rocznicy xD Trochę szkoda młodzieńczych lat, no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło XD
  • Odpowiedz
  • 2
@hemikalik bycie w związku to przecież nic straconego, małe ograniczenie ale nic złego.

Trochę późno zacząłeś myśleć o pierścionku bo po tylu latach związku zwykle w depresję popadają
  • Odpowiedz
z czasem stwierdzam, iż teraz jest idealny czas na szukanie związku. A nie świętowanie kolejnej rocznicy xD


@hemikalik: Lepiej być w dobrym związku z fajną kobietą przez wiele lat, niż skakać z kwiatka na kwiatek ze szlaufami z tindera i zostać mizoginem, bo "kobiety są zue" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Valarin: osobno, ale w jednej miejscowości. Musiałbym znaleźć pracę w jakimś korpo żebyśmy mieszkali razem XD (ona studia krk, ja praca).
  • Odpowiedz
@hemikalik: to się nie spiesz, bardzo dużo wychodzi po zamieszkaniu razem, wiem co mówię :)
@FeyNiX: rozeszło się się po kościach, za porozumieniem stron, bardzo kulturalnie, wynajmuję jej nawet mieszkanie, niech ma :)
  • Odpowiedz
@hemikalik: to nie myśl o zaręczynach, zdecydowanie. Dopiero po zamieszkaniu razem jesteś w stanie naprawdę poznać osobę. Zresztą, skoro nie macie warunków na wspólne życie (jeśli ona jeszcze nie pracuje) to gdzie Ty z pierścionkiem się chcesz pchać, easy man ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz