Wpis z mikrobloga

Dziś z cyklu #poradniktinderowania odkrywać będziemy tajniki doboru zdjęć na #tinder. Jakie zdjęcia wybrać, żeby mieć więcej matchy? jakie zdjęcia sprawią, że loszki same będą zagadywać?

Na początek coś z życia wzięte - oto kilka profili, na które natknęłam się przesuwając sobie panów wczoraj wieczorem. Były tak złe, że aż postanowiłam zrobić z nich materiał edukacyjny dla Was. Być może przyjrzenie się im uchroni Was przed zamieszczeniem podobnych zdjęć, na które każda loszka reaguje mimowolnym ruchem palca w lewo.

Nr 1. Klasyk - macho-sebek otoczony stadem klonów sióstr Godlewskich („patrz mała jakie mam branie hehe”). Przypadek ten szczegółowo opisywałam na swoim blogu.
Nr 2. Ten kandydat źle dobrał strój do swojej sylwetki. Poza tym ubrał się dość groteskowo (pasek z logiem Herkulesa? wtf). Stylówa jest ważna, ale warto zachować trochę zdrowej samokrytyki.
Nr 3. Zdjęcie niczym z 997 (ok, czarny pasek dodałam ja). Wyobraźcie sobie fotkę dziewczyny w takiej stylistyce – przesunęlibyście w prawo? W ogóle zdjęcia dowodowe, dyplomowe, z linkedina to nie jest dobry pomysł – są po prostu sztywniackie, budzą skojarzenia ze szkołami, urzędami, biurami, czyli najbardziej znienawidzonymi miejscami.
Nr 4. Zdjęcie z łóżka. Też często spotykane, chłopak ewidentnie się nudził, więc jeb - 2 tys. selfie, z czego wybrał to jedno, na którym ma minę kota z rozwolnieniem. Nie róbcie sobie selfie w łóżku. To od razu sugeruje, że jesteście nudziarzami, leniami i tylko siedzicie w chałupie przewalając się z kąta w kąt. Wcale nie musi tak być, ale takie wrażenie sprawia zdjęcie.

A porady, jakie zdjęcia wybrać, aby sprawić DOBRE wrażenie i podnieść swoją atrakcyjność, znajdziecie na moim blogu – link w profilu.
#przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
kociooka - Dziś z cyklu #poradniktinderowania odkrywać będziemy tajniki doboru zdjęć ...

źródło: comment_6Bi78MwHrx8UhjAc6139fRkX5TUrrNVg.jpg

Pobierz
  • 76
no ale nie sadzisz, ze taki facet i tak ma raczej szanse glownie na zwiazek z rozsadku i szybki seks nie bedzie mu dany?


@Pawlikowski-33: znam przypadki małych, krępych ruchaczy z zakolami. Jeden ode mnie z pracy (nie, nie był prezesem ani nic w tym stylu, równorzędne stanowisko) obracał naprawdę seksowną dziewczynę. Teraz ona jest z jakimś Portugalczykiem, ale związała się z nim kilka mies po rozstaniu z tym małym.