Wpis z mikrobloga

W sumie BOXDEL wyzwał idealnego przeciwnika.
Co prawda Koksu ma większe doświadczenie i bił się już kilka razy, jest też większy...
Ale miał spinę do niego i wyśmiał w jakimś wywiadzie galę Fame MMA, która według mnie akurat dobrze wyszła - a poziom sportowy walk to norma, bo w końcu to federacja freaków a nie profesjonalnych fighterów.
Ciekawe czy Koksu w ogóle może zawalczyć i czy nie ograniczają go żadne umowy z KSW itd.
Walka napewno bylaby ciekawa a Hardkorowy Koksu byłby prawdziwym wyzwaniem dla BOXDELA.


#danielmagical #boxdel #famemma #hardkorowykoksu #patostreamy #polskiyoutube #ksw

Czy walka BOXDELA z KOKSEM to dobry pomysł?

  • TAK 70.6% (72)
  • NIE 29.4% (30)

Oddanych głosów: 102

  • 7
@Balwanek_i_platki_sniegu: Mi tam sie zajebiscie ogladalo pierwsza gale. Druga to w ogole bedzie bajka, przynajmniej dla mnie. Magical - Rafonix, Polak - Malczynski czy Bystrzak - Amadeusz to juz trzy fajne walki, ktorych jestem ciekawy. Do tego ma sie bic Bonus, czy Kasti. A walka z Koksem to bylby dobry chwyt, bo gala wtedy odbije sie jeszcze wiekszym echem.
@bartexx96: Przed pierwszą galą podchodziłem z dystansem do tego przedsięwzięcia.
BOXDEL zawsze dużo obiecuje a potem gówno z tego wychodzi.
FAME MMA jednak bardzo mi się podobało i warto było ogladać na legalu PPV.
Druga gala faktycznie będzie jeszcze lepsza, bo karta walk zapowiada się ekstra.
Jest w lepszym mieście niż Koszalin - bardziej w środku Polski i niemal wszyscy mają tam bliżej w dodatku będzie zaraz po PGA gdzie przyjadą