Wpis z mikrobloga

Jest i on, wczoraj rzeźbiłem sobie plastik i przełożyłem płytę główną od dawcy z allegro () Najcięższe było lutowanie, bo mało miejsca a ja mam duże dłonie. Ekran jest fantastyczny, za tę cenę (120zł z ali z kuponem) to już okazja. Kolor obudowy mi chińscy bracia pomieszali, ale ten też jest spoko (ʘʘ) Ogółem, jestem dumny i jak uśpię córkę to zabieram się za granie hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #gba #retrogaming
inrzynier - Jest i on, wczoraj rzeźbiłem sobie plastik i przełożyłem płytę główną od ...

źródło: comment_N8VhJuRPzD4xBX3epeoayo7P6VUDUvaV.jpg

Pobierz
  • 48
@acctim: tylko, że niektórym naprawdę SP nie odpowiadał. Czego tu nie rozumiesz? :D poza tym fajnie sobie przy czymś było podłubać i stwierdzić na koniec: dobra robota :)

komu się nie chce niech kupuje SP. komu się chce niech kupuje GBA na dawcę i ekran. Stówa to znowu nie tak wielki pieniądz. Dla mnie zagranie w Golden Sun jak człowiek z podświetlonym ekranem wieczorkiem pod kocykiem było jej warte :)
@inrzynier: No spoko, ale patrzę na allegro i np. Mario Advance za 70 - 100 zł? Trochę słabo jak na starą gierkę, w którą pogram z sentymentu.

Ech, szkoda że kiedyś sprzedałem moje gry... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jamtojest: ja za podobne pieniądze rok temu trafiłem na zestaw kilku gierek, w tym jakieś poksy i golden sun oraz adv wars. Resztę wymieniłem na FF tactics. Więc da się za stówkę ogarnąć parę najlepszych ciasteczek
@inrzynier: Masz Final Fantasy VI na GBA.

Szanuję w opór - sam nie mogę znaleźć niepirata w ludzkiej cenie.
Trzeba będzie sprzedać parę innych gier w tym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciejasty: dobre pytanie xD raz ze nie bylo by cie stac na to bmw
tych gba jest pelno bo to tylko gownoplastik
samo gole gba jest konkretnie sprzetowo slabe i duzo lepiej kupic NDS (jak juz ktos bardzo chce to nawet wyrwac ten drugi ekran).

jest duzo lepszych opcji, ktore daja wieksze mozliwosci

wlasnie to przerobione gba jest jak golf4 XD po co jezdzic golfem skoro sobie mozna kupic cos lepszego
@acctim: powinienem był wstawić zdjęcie dopieszczonego golfa I. Popsułem:-(
dla gamingu jasne że lepiej ndsa, ale tutaj raczej chodzi o to żeby konretnie tą konsole posiadać. Z retro uwielbieniem czy to auta czy to elektronika nie ma co szukać logicznych argumentów. Ja wyłożyłem dwie stówki i dałem bratu pod choinkę takiego dzika. Było warto :-) BMW też kiedyś wyremontuję i mam nadzieję że też stwierdzę że było warto
@acctim: strasznie się czepiasz, no ale to vipok.ru jest w końcu, więc odpiszę.
nigdy nie miałem GBA, miałem za to NDS classica, na którym grałem w gry z GBA (jeden ekran czarny a drugi miał czarne bordery, bo wiadomo, ekran GBA miał inną rozdzielczość). teraz chciałem GBA, to sobie kupiłem, nie widzę "dużo lepszych opcji", bo emulator dla mnie to opcja słabsza od prawdziwego sprzętu, czy to układ przycisków, czy rozciągnięty
@inrzynier: Eh, gba - jak dla mnie nejlepszy klimat, najwygodniejsza konsola i najlepsze wspomnienia... Jak już potem miałem swój hajs i nie ograniczał mnie budżet, to już ani ds, 3ds czy gry pc jakoś mnie nie bawią... Nie wiem, czy nostalgia (pewnie tak, chociaż obecnie ogrywam sobie ponownie golden sun, na emu, ale i tak bawi), ale lubiłem klimat tamtych czasów, gdzie z uwagi na - chyba - słabą grafikę, robili