Wpis z mikrobloga

Jest i on, wczoraj rzeźbiłem sobie plastik i przełożyłem płytę główną od dawcy z allegro () Najcięższe było lutowanie, bo mało miejsca a ja mam duże dłonie. Ekran jest fantastyczny, za tę cenę (120zł z ali z kuponem) to już okazja. Kolor obudowy mi chińscy bracia pomieszali, ale ten też jest spoko (ʘʘ) Ogółem, jestem dumny i jak uśpię córkę to zabieram się za granie hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendo #gba #retrogaming
inrzynier - Jest i on, wczoraj rzeźbiłem sobie plastik i przełożyłem płytę główną od ...

źródło: comment_N8VhJuRPzD4xBX3epeoayo7P6VUDUvaV.jpg

Pobierz
  • 48
@inrzynier: A jak jakość zamiennika obudowy do GBA? Bo ostatnio wymieniałem w GB Classic obudowę na zamiennik i muszę przyznać że nie jest jest zbyt dobrej jakości (chociażby przyciski są źle zaprojektowane i mają za dużo luzu).
@Kikuchiyo: ja wymieniłem praktycznie wszystko, przyciski, gumki, szybkę i obudowę. Szczerze mówiąc jest lepsza od oryginalnej, ale to tylko dlatego, że oryginalna była w tragicznym stanie. Musiałem bumpery przeczyścić izopropanolem bo się lepiły od brudu (bedeżigoł.jpg). Przyciski są rewelacja (A i B nawet fajniej reagują) OPRÓCZ d-pada, ale to chyba cecha ogólna wszystkich GBA, nie jestem pewny :/

@00Adaski00: to chiński zamiennik ekranu, wyżej podałem linki. Trzeba było rzeźbić w
@Rittel: ja tam nadal wole sp, wiadomo ze gba powinno miec podswietlenie ale to durne gadanie ze sp nie jest ergonomiczne to wiadomo - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

gralem na sp i bylo bardzo ok. gralem tez na gba i brak podswietlenia kompletnie niszczyl ta konsole. gba po prostu jest niegrywalne.
@inrzynier: Mirku, jak wygląda sprawa gier na GBA teraz? Ile kosztują? Czy jest jakaś opcja żeby sobie wgrywać romy? Pytam, bo to kawał historii, kupiłbym sobie żeby znowu pograć w to wszystko, ale jak jakiś czas temu patrzyłem to gry były nadal drogie i cała zabawa średnio się opłacała.