Wpis z mikrobloga

No ogółem to sprawa wyglada tak ze moja mama często się do mnie spina o to ze nie kupuje jej do pracy pieczywa, i ze powinienem rano chodzić do piekarni i kupować i jej i sobie (gdzie ja swoją droga właściwie juz żadnych bułek czy chleba nie jem). No i obudziła mnie właśnie teraz ze idzie do pracy i ze ona chce pieczywo. No okej, wstaje, ubieram szybko jakieś ubrania i się pytam jakie pieczywo chce, na co ona odpowiada 'takie jakie zawsze jem'. #!$%@?, no ale ja nie wiem xD pytam się uczciwie jakie pieczywo je bo po ludzku ja nie wiem bo nigdy na to nie zwracałem uwagi, po czym dostaje odpowiedz 'jem takie jakie zawsze, najwyższa pora gowniarzu się dowiedziec’, wychodząc trzasnęła drzwiami i powiedziała ze czeka na to #!$%@? pieczywo xD Dzień dobry #!$%@? mać wszystkim
#logikarozowychpaskow
  • 117
@PeachyKitty: Odnosiłem się raczej do twojego ojca

BTW cały ten wpis zapisuje sobie żeby mieć jakieś anegdotyczne argumenty w dyskusji że jak przemoc domowa to tylko mężczyźni bo kobiety hur dur są delikatne i nie umieją
Prawda jest taka że więcej kobiet maltretuje i niszczy swoje dzieci psychicznie niż ojcowie klapsami pasem i pięściami
@Nidor Może masz i rację, nie mówię że nie po prostu mam inne zdanie, dla mnie rodzice nie musieli pracować na mój szacunek bo to moi rodzice, to prędzej ja chciałem by oni byli dumni ze mnie niż na odwrót.

Dość się napracowali wychowując 3jke dzieci, mnie, starszego brata i siostrę. Każde z nas ma swoje rodziny i swoje życie.
Może miałem lepiej, nie wiem, historia mojego dzieciństwa jest długa i skomplikowana
@RudyLis: Z Toba wszystko ok, a z mama... zalezy jak patrzeć. Wiadomo, ze to zachowanie jest slabe, ale tak wlasnie zachowuje sie większość kobiet w wielu sprawach. Moja kochana mamusia tez kocha swojego synka jak do niej przyjedzie, ale za 5 minut potrafi rozkrecic imbe z dupy i nigdy, ale to nigdy jeszcze nie próbowała nic uargumentowac
@RudyLis bo tak jest z rodzicami xd rodzice myślą, że wychowają sobie człowieka których będzie im w przyszłości służył, bo przecież tak się dla ciebie poświęcili xd a dzieci traktują rodziców normalnie jak dorosłych ludzi.
@v1lk to główny problem rodziców, że myślą, że dziecko im się będzie opłacać w jakiś sposób xd dziecko jest po to by je wychować na człowieka, a nie po to by lazło ci w dupę bez mydła w przyszłości. Przecież tak się poświęciła rodząc go, tylko to była jej egoistyczna decyzja xd Op poszedłby jej do sklepu, mogła powiedzieć co chciała. Nie tak, że on nie chciał iść, albo się buntował. Przy