Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki.
Kolejne 9h pracy za mną. Było ciężko, ale bez dramatycznych sytuacji. Najgorsze jest to, że w ciągu dnia popsuło mi się kolano. Kilka tygodni temu coś mocno chrupnęło w stawie kolanowych, pobolało kilka minut i przestało, ale dzisiaj ból powrócił i to w bardzo intensywny sposób. Czułem przez ostatnie dni, że coś jest nie tak, ale myślałem, że samo przejdzie... Cóż, bieganie raczej w tym nie pomogło... Także dzisiaj bez aktywności fizycznej i bez jakiś większych postępów. Jutro do pracy na popołudniową zmianę więc planuję wybrać się wcześniej chociaż na spacer do parku, żeby zrobić coś więcej niż spanie/praca/spanie.

☐Czytanie 3/90 - minimum 30 minut dziennie
☐Bieganie 2/90 - na chwilę obecną nie mam żadnego planu, ale bardzo chciałbym przebiec 10km w czasie poniżej godziny
☐Rozciąganie 2/90 - za każdym razem po bieganiu
☐No phone 1/90 - mając dzień wolny od pracy, albo spędzając czas wolny z narzeczoną chciałbym być offline i bez telefonu. Póki co spróbowaliśmy 3 dni temu pierwszy raz (chowamy telefony do specjalnej skrzynki) i efekty były zdumiewające. Dawno nie zrobiłem tak wiele w ciągu dnia wolnego. Jeszcze o tym coś napiszę.
*




*
Duży projekt :
☑ awans w pracy

#rozwojosobisty #motywacja #dyscyplina #wychodzimyzprzegrywu

#intothewildlife <------- czarnolistuj