Wpis z mikrobloga

Dużo. Seks jest prawie tak samo zajebisty jak jedzenie pizzy albo picie zimnego piwa w upalny dzień


@Paula_pi: Kurla to takie nic nadzwyczajnego? Widze, że nie ma sie czym przejmować :D
  • Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak seks z miłości


@Igristoje: Jak wiara w to co mówisz pozwala Ci nie czuć niedostatku w tej sferze, to możesz tak sobie to tłumaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nigdy nie uprawiałem żadnego seksu, a nagą różową widziałem tylko w png, jpg i to wszystko.


@Piasqun: No to trochę problem jest. Ale w sumie wiesz, niektórzy nawet w jpg nie widzieli, albo
  • Odpowiedz
@Piasqun: Biorąc pod uwagę ile niezbyt przystojny facet musi się "nastarać", aby pójść do łóżka z jakąkolwiek kobietą, to seks jest mocno przereklamowany. Niestety libida nie da się kontrolować, więc dalej o to zabiegamy, jak te bezmyślne pieski ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Piasqun: Nic nie straciles. Seks jest przereklamowany i nic specjalnego. Jesli masz « motyle w brzuchu » to pala sztywniejsza jest zazwyczaj ale nic po za tym. Wszystko mozesz nadrobic ale nie warto, nie przejmuj sie :) Dziewczyna pisze ze to jak pizza, a to ciekawe bo dla kobiet seks to nie mechaniczna czynnosc jak dla nas.
  • Odpowiedz
@Piasqun: @PanDarcy: @azertyazerty: Wszyscy #!$%@?ą z tym przereklamowaniem ale ruchają jak #!$%@?, tak mój dziadek robił "ja to nie lubie ciastek, nie, tortu też nie, fuj" po czym #!$%@?ł porcje dla 3 osób i wylizał talerz i kwitował "jakie niedobre, jezus, nienawidze słodkiego" xD
Typowe gadki normików właśnie, "hehe seks nie jest w ogóle istotny w życiu, nie jest ważny, nie przesadzaj. No dobra, idę bo już nie ruchałem
  • Odpowiedz