Wpis z mikrobloga

  • 620
#niebieskiepaski z #depresja mają przesrane w porównaniu do różowych. Ich choroba jest częściej bagatelizowana tylko dlatego, że mają beniz. Nazywa się ich ciotami, bo mają problemy, bardzie odciąga od szukania profesjonalniej pomocy i przez to mężczyźni częściej popełniają samobójstwo.

Jeśli jesteś niebieskim z depresją lub jakimkolwiek innym problemem psychicznym:
*nie jesteś ani trochę mniej męski
*tak samo zasługujesz na pomoc
*tak samo zasługujesz na zrozumienie
*nie musisz 'wziąć się w garść i być facetem' (°°
*masz po co żyć i nie zmarnuj tego (òóˇ)

Do wszystkich chłopów z problemami psychicznymi: jesteście o wiele lepsi niż wam się wydaje. Idźcie na terapię i jeśli jest taka potrzeba, do psychiatry. Zawalczcie o lepsze życie, bo uwierzcie, warto.

#motywacja #przegryw
  • 77
  • Odpowiedz
@Soojin21 zgadzam się z Tobą. Ale w większości przypadków tutaj to zwykły życiowy nieogar... Depresja jest depresją jak jest leczona. Jak ktoś pisze, że ma to niech #!$%@? do psychiatry, a nie szuka medycyny alternatywnej na wypoku.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Dodałem, że nie zachęcam do rezygnacji z leków....
Znam coś lepszego, w wielu przypadkach nie branie leków powoduje szybsze wyjście z choroby przy pomocy samej terapii. Psychotropy to nie jest takie cudo jak ketonal, który prawie zawsze działą i wiadomo dlaczego.
To co napisałem można sparafrazować, wypytaj psychiatrę o to co ci zapisał, a potem idź zrealizować receptę.
  • Odpowiedz
  • 2
@zelaznymezczyzna11 nie. Facet to facet,nie ważne czy ma problemy i jak bardzo okazuje emocje ;)

@chad_69 no właśnie na wykopie jest z tym problem. Napiszesz, że jest ci lepiej, terapia pomaga to zaraz ci powiedzą, że nie warto, ktoś kogo znają brał leki przez 21,37 lat i i tak mu nie pomogły. Tylko co dziwne, nigdy nie pokażą co tak naprawdę cię wyleczy. Serio, chciałabym kiedyś zobaczyć legitny wpis o
  • Odpowiedz
@Soojin21: Niby racja, że dalej facet, ale też trzeba uważać z byciem bardziej emocjonalnym, bo sama pisałaś jak ogół to widzi.
U mnie posiadanie problemów i bycie otwarcie emocjonalnym niezbyt dobrze odbiło się na paru znajomościach, od tamtej pory wolę siedzieć cicho.
  • Odpowiedz
@Piasqun Masz jakiś inny magiczny sposób na walkę z poważną depresją? W ciężkich przypadkach trzeba zacząć od leków by w ogóle się ruszyć z miejsca więc nie siej propagandy.
  • Odpowiedz
@Soojin21: Dzisiaj miałem chwilę zwątpienia i zawahania czy nie skończyć swojego marnego żywota ale od razu cieplej na sercu mi się zrobiło czytając, że:

masz po co żyć i nie zmarnuj tego (òóˇ)


  • Odpowiedz
  • 0
@muateusz Twoja historia brzmi strasznie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie będę ci dawała, żadnych dobrych rad, bo najzwyczajniej nie byłam w takiej sytuacji. Jedyne co mogę polecić, to jednak spróbować przekonać się do lekarza (oczywiście nic od razu i na siłę). Jeśli będziesz chciał pogadać, wyżalić się to śmiało pisz ;)
  • Odpowiedz