Wpis z mikrobloga

  • 620
#niebieskiepaski z #depresja mają przesrane w porównaniu do różowych. Ich choroba jest częściej bagatelizowana tylko dlatego, że mają beniz. Nazywa się ich ciotami, bo mają problemy, bardzie odciąga od szukania profesjonalniej pomocy i przez to mężczyźni częściej popełniają samobójstwo.

Jeśli jesteś niebieskim z depresją lub jakimkolwiek innym problemem psychicznym:
*nie jesteś ani trochę mniej męski
*tak samo zasługujesz na pomoc
*tak samo zasługujesz na zrozumienie
*nie musisz 'wziąć się w garść i być facetem' (°°
*masz po co żyć i nie zmarnuj tego (òóˇ)

Do wszystkich chłopów z problemami psychicznymi: jesteście o wiele lepsi niż wam się wydaje. Idźcie na terapię i jeśli jest taka potrzeba, do psychiatry. Zawalczcie o lepsze życie, bo uwierzcie, warto.

#motywacja #przegryw
  • 77
  • Odpowiedz
  • 52
@Glupiii wśród części młodszych niestety też...

Parę tygodni temu napisałam na mirko wpis z podziękowaniami za wsparcie (kiedyś dużo osób z wypoku mi je oferowało, co było mega pozytywne) i zostałam lekko zjechana,bo jestem dziewczyną, a gdybym była niebieskim to wszyscy mieliby mnie w dupie. Jakby to była moja wina (°° . Poprosiłam te oaoby, żeby w takim razie bardziej wspierali mężczyzn
  • Odpowiedz
@Soojin21: ps. Psychiatra nie leczy, a uzależnia do brania prochów. Wiadomo, że proszki antydepresyjne uzależniają i ktoś musi zgarniać profitu od naiwnych pacjentów..Do tego niszczą organizm fizycznie, np wątroba itd.
  • Odpowiedz
@Piasqun: jak trafisz dobry lek to działa. Niestety stan wiedzy o chorobach psychicznych jest taki, że dobieranie leków to zgadywanka. Ale do psychiatry i tak trzeba iść po skierowanie na terapię.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Z lekami psychiatrycznymi jest taka "śmieszna" sprawa, że często pomagają, ale długotrwale działanie bywa na minus, dodatkowo często nie wiadomo dlaczego działają.
Nie mówię, żeby ich nie brać, wręcz przeciwnie, ale można podejść do tematu z dystansem
  • Odpowiedz