Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie mam szanse, że kiedyś jakiś normalny facet będzie za mną szalał z miłości mimo że jestem brzydka? Jestem w klasie maturalnej i dalej nie mam nikogo. Nikt też nie był mną nikt zainteresowany. Moim marzeniem jest założyć kiedyś rodzinę, ale tracę nadzieje bo moja twarz pewnie wielu odpycha. Boję się też zrobić pierwszy krok bo niedawno moja koleżanka została wyśmiana przez chłopaka rok starszego gdy go zapytała czy chciałby z nią pójść do kina. U mnie pewnie byłoby tak samo. Jeśli nie masz szans (a pewnie tak będzie, bo jestem na straconej pozycji względem ładnych dziewczyn) to jak zrezygnować z marzeń o miłości i rodzinie? Da się to zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Wazne zebys nie szła zaparte w to ze jestes przegrywem ze nikomu się nie podobasz bo cos, bo to prowadzi do kompleksów i obniza samoocenę, do prosta droga do #!$%@?, wygląd jest ważny ale jeśli masz ciekawą osobowość to znajdziesz niebieskiego, bo takich różowych jest coraz mniej, z ciekawą, wartościową osobowością, większość jest taka pusta, bez zainteresowan, wymaga #!$%@? od faceta, żeby to on prowadził ciągle prowadził rozmowe, najlepiej żeby
OP: @wiewior_s: operacja nie wchodzi w grę niestety :( to będzie trudne żeby żyć w samotności :(

@prawdziwy_chenryk: chciałabym w to wierzyć :)

@Maly_Jasio: mam wrażenie, że jednak te miłe nie są interesujące dla chłopaków. Widzę, że w klasie najfajniejsze są te, które są bardziej zadziorne.

@kunajk: wszystko nie, ale bez tego raczej nikt się nie zainteresuje?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Z wiekiem morda mocno potrafi się zmienić. Jakby mi powiedział ktoś w wieku 18 lat, że w przyszłości mogę być przystojny to bym wyśmiał. A jednak, przez 10 kolejnych lat rysy twarzy mi się zmieniły moooocno na plus. Więc spokojnie.
2. Wygląd to nie tylko morda ale i ciało. Dużo ćwiczeń, dobra dieta i już po roku widać olbrzymią różnicę. Ciało jędrniejsze, bardziej zaokrąglone we właściwych miejscach, sylwetka ogólnie
@AnonimoweMirkoWyznania: moja obecna dziewczyna, gdy miala 18 rowniez wierzyla w to, ze jest brzydka i ze nie ma szans na faceta o ktorym marzy. Obecnie wyglada zupelnie inaczej, wyrobila sie mega przez te lata, schudla, zadbala o wlosy, ze sportem sie nie rozstaje, nosi kobiece ciuszki itd. Gdy zaczynalem sie z Nia wowczas spotykac, to opowiadala mi ostatnio, ze dla niej to bylo jak sen, nie wierzyla, ze zwrocilem na Nia
@AnonimoweMirkoWyznania a czemu uważasz że jesteś brzydka? Co masz w sobie "nie tak"? Jesteś gruba? Masz dużo pryszczy, krzywe oczy? Duży nos, dziwny podbródek? Mam koleżankę, która wygląda jak dziewczyna z mocnym FAS. Trochę się podmalowala, zmieniła włosy, kolor. Brwi wyregulowała i z 1/10 jest 5/10. Była naprawdę, ale to naprawdę nieładna. A teraz jest okej. Nie jest super sztunią, ale dzięki pracy nad sobą dobrze się czuje i nie narzeka na