Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie mam szanse, że kiedyś jakiś normalny facet będzie za mną szalał z miłości mimo że jestem brzydka? Jestem w klasie maturalnej i dalej nie mam nikogo. Nikt też nie był mną nikt zainteresowany. Moim marzeniem jest założyć kiedyś rodzinę, ale tracę nadzieje bo moja twarz pewnie wielu odpycha. Boję się też zrobić pierwszy krok bo niedawno moja koleżanka została wyśmiana przez chłopaka rok starszego gdy go zapytała czy chciałby z nią pójść do kina. U mnie pewnie byłoby tak samo. Jeśli nie masz szans (a pewnie tak będzie, bo jestem na straconej pozycji względem ładnych dziewczyn) to jak zrezygnować z marzeń o miłości i rodzinie? Da się to zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 22
  • Odpowiedz
PlujacaHostessa: Myślę, że trzeba brać pod uwagę to, że możesz nigdy nie zaznać tego, co ładne koleżanki. Nie nastawiać się na to, że kiedyś na pewno będzie lepiej. Wygląd to spory czynnik, dodatkowo jeśli jest się lata "w tyle", odrzuconym, to to wpływa na psychikę i już noszenie ładnych ubrań i dieta nie pomagają.

Miałam takie przemyślenia jak Ty w Twoim wieku. Teraz, 6 lat później - schudłam, mam dobrą sylwetkę,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

moja koleżanka została wyśmiana przez chłopaka rok starszego gdy go zapytała czy chciałby z nią pójść do kina

Tak było, nie zmyślam.

Ogólnie doświadczasz tego, czego mnóstwo mężczyzn 5/10 czy nawet 6/10, ogólnie normalnie wyglądających, ale po prostu nie przystojnych. Też są dla was niewidzialni. Tak po prostu jest. Ale jak pisali wyżej, możesz zadbać o ciało, ubiór, kosmetyki. Jako kobieta, nawet powiedzmy, radiowej urody, jeśli trochę o siebie
  • Odpowiedz