Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy mieszkańcy Gdańska zauwazyli, ale od 2 miesięcy pod Bałtycką kręci się w miare młody menel. Zawsze jest bez koszulki, twarz nieskalana myśleniem, zaczepia ciągle ludzi i ich obraża. gdy byłem w żabce obok usłyszałem jak zaczepia kogoś i mu opowiada że właśnie wyszedł z więzienia i nie ma co robic XD jak wyszedłem to i mnie zaczepił słowami " Eee młody, dawaj na bajere" ale to zlałem, #!$%@?ł wszystkich ludzi na przystanku

no generalnie czas na puentę, wczoraj go mijam i siedzi sobie teraz koło przystanku ze złamaną ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ewidentnie nie wytrzymał xD
cyk, kurtyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #patologiazmiasta
  • 23
  • Odpowiedz
@smileplease: No właśnie ja nie mam, ale pewność z jaką wypowiadałeś tą mądrość skłoniła mnie do przekonania, że jesteś specjalistą z latami doświadczenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
No ale widzę, że kolega to doświadczenie życiowe to czerpie z polskich kabaretów. Trzeba będzie pamiętać na przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gizmo1231 taki w czapeczce z daszkiem do tyłu? I ciemnych okularach? Jak to ten to mieszka w okolicach górnej Oruni, łazi tam wiecznie #!$%@? i #!$%@? ludzi. Zaczepia matki z dziećmi itp. Teraz ma rękę w gipsie także pewnie to ten sam. Mieszka w blokach dla przesiedleńców. Gówno a nie z więzienia wyszedł bo już ze dwa lata tak łazi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz