Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejna część sagi pod tytułem "Wymiana chłodnicy w 166".
1. Zamówienie pierwszej lepszej chłodnicy Nissensa do odbioru w mieście niedaleko. Nie mieli od ręki, trzeba czekać dzień dwa.
2. Bleee ta chłodnica jest zła. Znalazłem fajną w dobrej cenie, tą wyżej odmówiłem. Zamówione zapłacone, dzień później status niedostępny, cena poszła w piździec do góry, sklep twierdzi, że nie otrzymał ode mnie kasy, czekają na odpowiedź z księgowości. Zamrożone 600zł.
3. W międzyczasie odzywają się trzy osoby, ze jeżdżą na innym zamienniku jak ten z 1pkt i jest dobry fajny i jest w Intercasie 500m ode mnie na następny dzień po zamówieniu online. W sobotę przystąpiłem do wymiany. Nie pasuje.
4. Zamiennik z punktu trzeciego zwrócony, kasa od ręki. Znaleziony oryginał w super cenie 500zł – ostatnia sztuka na magazynie w jakimś ASO w Bydgoszczy. Dziś przyszedł. Pewnie już się domyślacie... Nie potrzeba komus oryginalnej chłodnicy do 147 1.6 Twin Spark?
#motoryzacja #samochody #alfaromeo #alfaholicy #zalesie
  • 18
@Krzemol może wcześniej już wymieniana była i ktoś mocowania przerobił


@Przedmidorrr: Nie ma opcji. Numery na mojej wymontowanej chłodnicy zgadzają się z tym, co jest w elektronicznym katalogu Fiata/ Alfy po wpisaniu mojego VINu. I chłodnicę o dokładnie takich samych numerach zamówiłem w punkcie 4. A ta z trzeciego też miała pasować. Chyba spróbuję wrócić do punktu pierwszego, podjadę z moją starą do nich i porównam.
@Freso: Znalazłem oryginalną używkę niedaleko mnie za 150plnów. Nie wygląda zbyt zachęcająco, ale chyba się poddałem i ją wezmę. Nikt mi nie może zarzucić, że nie chciałem tematu załatwić jak należy xD