Wpis z mikrobloga

@Roxi5017
A jakis krotki poradnik jak tego accesa kupic ?
Ja chcialem kupic z poziomu fify19 na sklepie xboxa to nic sie nie dzialo.
Jak wszedlem przez huba ea acessa to kazalo mi konto zalozyc a potem cos zeby grac online jakis login podac i nie moge tego przejsc bo jakis problem wyskakuje
@Mysciak: użyte z płatnym vpn, który trzeba uruchamić na kompie, później musisz mieć do konta podpiętą kartę revolut (arg nie ma kart zdrapek jak inne kraje) i normalnie zakup przechodzi z vpnem.

Tutaj sprawdzam najniższe ceny danego produktu: https://xbox-store-checker.com/

Na tej samej zasadzie co jeden mirek zapodał na pepperze, tylko z innym vpn i inny region bo arg.

W skrócie.

1. Zakładacie 3 dniowy trial nordvpn-a free.nordvpn.com/, wystarczy podać maila.

2.
@Roxi5017
Dzieki, chociaz pytalem o accessa czy kupowalas na sklepoe xboxa czy przez ta aplikacje ea acess.
FIFE kupilem na argentynie w koncu, tylko bez znizki od ea acessa bo nie moglem kupic.
A preorder na fife na argentynie zlozylem normalnie.
Chociaz innym sposobem przez innego vpna bo mi nord Holandie pokazywal ...
@Mysciak: ze sklepu xboxa, ja czekam do 10dni przed premierą, bo dopiero wtedy odciąga hajs i wybiorę region z najlepszą ofertą ;) w czerwcu niestety nie byłam zdecydowana jak wyszła ta big cebula z arg :D
@Roxi5017:
Dzięki za pomoc ale accessa już chyba nie kupię, bo na softetherze znikła Argentyna a nord mi nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale chociaż zdążyłem kupić po pełnej cenie póki działała ( ͡° ͜ʖ ͡°)