Wpis z mikrobloga

@NormalnyJa ja ma taką sąsiadkę na piętrze, ma schorowanego męża, ona też nie lepsza jeżeli chodzi o zdrowie, oboje ok 80 lat ale ona na umyśle zdrowa itp,ostatnio zrobiła taką akcję, otworzyła drzwi od mieszkania i przeciagiem z klatki próbowała wywietrzyć mieszkanie,smród niesamowity,no po prostu nie dało się,przyszła też ostatnio żebym pomógł jej podnieść męża z podłogi,chłop ok 120kg i ani w te ani we wte,przyszedł somsiad ( ͡° ͜ʖ
@NormalnyJa gardzi ludźmi zostawiajacymi głupie kartki, zamiast porozmawiać. Odważni na papierze, dopóki nie trzeba do kogoś geby otworzyć.

@dolores007 mam w bloku psa co wyje. Wyje 8 godzin tak, że ja, miłośnik zwierząt mam ochotę wsadzić gwoździe do kiełbasy i mu dać. Dodam że to malamut.

Byłem u właścicielki i kulturalnie zwróciłem uwagę na problem i zaoferowałem pomoc. Zwyzywała mnie od debili i zwyrodnialców.

Z niektórymi ludźmi się po prostu nie da
@mahisna: Zniweluje dość, żeby nie trzeba było wietrzyć windy przez godzinę. W czym tkwi problem, żeby wprowadzić psa pod prysznic, ściągnąć słuchawkę prysznicową i go umyć 1-2 razy w miesiącu? Jak kogoś w autobusie czuć, to hurt durr do wyzywania od brudasów. Ale mieć jakieś poczucie wstydu, że własny pies zasmradza windę, to już nie, to już brak empatii u innych.
@NormalnyJa a mnie wkurza coś takiego. Ludzie potrafią zasyfić windę. Zwymiotować do windy, rozsypać w niej śmieci czy zostawić po śmieciach mokry ślad. Zostawiają worki z pieluchami na klatce. Nie toleruję takich zachowań, nie raz i nie dwa nie skorzystałam z windy bo po prostu tak z niej cuchneło, a blok ma dopiero 1,5 roku. I o ile to jest chamstwem, tak tu uważam że kobieta nie ma jak rozwiązać tego problemu.
@migdalll: Stare baby zwykle nic nie czują XD, moja babka nawet jak #!$%@? coś na kilometr to ona nic nie czuje.

Poza tym trudno, trzeba się dostosować, pies nie jest do mieszkania w bloku i innym może to przeszkadzać, psy też śmierdzą jak i ludzie nie ma co generalizować trzeba wszystkiemu zaradzić a nie wyzywać siebie nawzajem.

Pozdrawiam
@PiersiowkaPelnaZiol miałam psa w domu, w bloku, w kamienicy. Nie widzę za dużej różnicy, jeśli masz normalnego psa który nie drze ryja to nie widzę problemu. W mojej klatce jest 5 psów, jest ok.
Nie wiadomo w jakim wieku jest kobieta. I nie zauważyłam wyzwisk.