Wpis z mikrobloga

@rtg_: @db95: @BlackCherry1902: PC wprowadza także zmiany z ofercie internetowej. Także od 20 sierpnia 2018 roku w ofercie operatora dostępne są nowe prędkości internetowe: 150 Mb/s (zamiast 120 Mb/s) oraz 300 Mb/s (zamiast 250 Mb/s). W ofercie dostępny jest także internet o prędkości 500 Mb/s. Usługa dostępna jest solo bądź w pakiecie z telewizją i/lub telefonem.
@db95: To mi Pani odpisała, że nie wie skąd takie informacje. A jeśli będą podnosić internet obecnym klientom to uwaga: napiszą do nich maila o zmianach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przyspieszenie 60 > 150 Mbps w I fazie dostaną tylko klienci, którzy otrzymali maila (sprawdźcie ewentualnie panel wiadomości w moim UPC). W kolejnej fazie będzie to druga transza abonentów i posiadacze prędkości 120 Mbps (nie wiem tylko czy do 150 czy do 300, raczej to drugie). Dopiero na sam koniec chyba udostepnią oferty utrzymaniowe i przy przedłużaniu umów będzie je mogła dostać cała reszta.
Uprzedzając - nie wiem od czego to zależy
@upecowypehacz: to jeszcze tym z 500Mb na 1Gb niech podniosą i będzie miód malina ( ͡° ͜ʖ ͡°). Orange z tego co da się wyczytać, wszystkim mającym 600Mb/s podnosi do 1Gb/s. Ale oni z kolei nadal mają zakaz w Krakowie sprzedaży więcej jak 300Mb/s.
@upecowypehacz: domyślam się, że jest to kwestia przyszłości w 2018 roku. Taka była mowa, o 2018 roku, w dodatku newsletter od UPC mówi o świetnej wiadomości we wrześniu.

Bardziej odnosiłem się do ewentualnego speedupgrade. Osobiście uważam, że wtedy z oferty musiałaby zniknąć 500, bo w sumie w imię czego UPC ot tak miałoby podnieść prędkości? Natomiast ruch ze strony Orange jest imponujący, że aktualnym posiadaczom 600, podnieśli na 1GB. Osobiście bym