Wpis z mikrobloga

@Okatarinabellaczikcziks #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście to najlepsza część serii, ale V z dodatkami jest świetna i jak najbardziej grywalna w obecnym czasie a hejtowana powszechnie IV również jest warta uwagi ze względu na szereg interesujących rozwiązań, które ze względu na zmiany w mechanice, czynią z tej części mocno inną grę niż reszta serii.
  • Odpowiedz
@Mattiopl: H4 było rewolucją, a nie ewolucją(jak popatrzymy na dzisiejszy rynek, serie gier np assasin creed kolejne części jedynie dodaje elementy lub je naprawia, seria ewoluuje). Zostały tylko postawawowe złożenia rozgrywki, starano się by jak najwięcej elementów było od H3 różnych. Np, ładna i czytelna siatka pola bitwy zamieniona, wręcz na siłę, na to coś w H4.

Osobiście jestem zdania, że nie powinno się porównywać H4 do H3. To są
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: noż#!$%@?.jpg Pewnie. We wszystko można zagrać. Ja poprostu wyrażam swoją opinie która mówi, że III bije na łeb na szyja na digidonga i IV i V. W IV i V pograłem może łącznie z 15h ale nie podobało mi się więc zrezygnowałem.

@Aidzpan: Ciekawa opnia. Ale jeśli nie porównasz H3 do H4 ani H4 do H5 czy H3 do H5 (tak wiem zawiłem ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@Picfan: Czwórka to kompletnie inna gra. Miała spory potencjał, niektóre rzeczy wyszły bardzo fajnie no i rozbudowali mechanikę (np. questy itp.).
Niestety jednak jak gra się w H4 to jakby się grało w wersje beta... Jest tyle niedociągnięć zarówno technicznych jak i koncepcyjnych, że głowa boli, np. AI przeciwnika komputerowego to kicha, albo to, że herosi co poziom prawie zawsze chcą uczyć się tych samych skili co jest frustrujące. Odarto
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: Oh, wydaje mi się, że H5 to dobry następca H3 i porównywanie tych dwóch gier jest na miejscu. I co ważne, nie jest to dla nich krzywdzące.

W przypadku H4 jest zupełnie odwrotnie. Jest to tak samo wartościowe jak zestawienie H3 do disciples 2 lub do wcześniej wspomnianego KB.
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks h3 HOTA więcej mi nie trzeba. Grałem też w V i nawet próbowałem się przekonać do homm 5.5 ale tam jest tragedia z turami przeciwnika. Trwają po kilka minut! Tak się nie da grać, nie mam już 16 lat żeby od 7 do 22 siedzieć przed kompem by rozegrać jedna plansze.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem hirołsy 5 też spoko. Jeśli lubisz trójkę, polubisz też piątkę. Gry podobne jeśli chodzi o rozgrywkę. W obu fajna muzyka, fajne dodatki .
  • Odpowiedz