Wpis z mikrobloga

słuchajcie taka sytuacja.

macie podejrzenia, że ktoś was okłamał. nie jesteście w stanie dowiedzieć się prawdy wprost od tej osoby, ale też nie możecie ujawnić podstaw do podejrzeń (są solidne, ale ich pochodzenie jest wątpliwe), bo przez ich znajomość wyjdziecie niekorzystnie i generalnie na #!$%@?, chociaż no, to dyskusyjna sprawa, ale jest taka możliwość. to tak nie wgłębiając się w szczegóły.

co robicie? olewacie to i żyjecie z faktem, że być może zostaliście perfidnie okłamani w istotnej dla was kwestii czy podejmujecie konfrontację obnażającą po części was?

#kiciochpyta #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 19
No to zapytaj wprost, a nie jakieś #!$%@?, udawanie. Chyba, że masz skłonności do projekcji i generalnie nierówno pod sufitem ;)
Lepiej być szczerym i rozwiązywać problemy od razu, niż nosić w sobie negatywne emocje, które trawią i są generalnie destrukcyjne.
@slako: ale te podstawy do podejrzeń to jest coś co można łatwo obalić i jeszcze obrócić przeciwko mnie.
@GienekBandyta: nie mam skłonności do projekcji. problem w tym, że i tak mogę się nie dowiedzieć prawdy i tylko oberwać przez to, więc nie wiem czy warto.
@slako: obawiam się, że nic nie wyjdzie, bo za bardzo nie ma takiej możliwości, a że jestem naiwniaczką to pewnie okłamywanie mnie przychodzi tej osobie całkiem łatwo. no trudno. po prostu nie lubię być okłamywana i tyle. ehhh.
@kwasnydeszcz:

nie możecie ujawnić podstaw do podejrzeń (są solidne, ale ich pochodzenie jest wątpliwe),


O lol, czyli podstawa do podejrzeń (cokolwiek by to nie było) jest w końcu solidna czy nie? Bo to tutaj sugeruje, że wcale nie jest to nic pewnego.
@kwasnydeszcz jeśli nie zapytasz teraz to będziesz potem żałować że nie spytalaś i się zastanawiać nad tą kwestią. Później pewnie nie będziesz mogła spytać bo osoba może już nie pamiętać konkretnej sytuacji. Nie wiem jednak jakbyś miała wyjść na #!$%@? przez to że się czymś interesujesz. Pozatym jak spytasz to ktoś zobaczy że nie łykasz wszystkiego jak pelikan i następnym razem może Cię nie okłamie