Wpis z mikrobloga

Data 20 sierpnia 2018 w moim życiu przejdzie do historii. Po 15 latach spędzonych przy komputerze zakupiłem PS4 PRO i oficjalnie porzuciłem klawiaturę i myszkę na rzecz pada.
Skąd taka decyzja?
Gdy jestem już dorosły, skończyłem szkole i zacząłem pracę coraz mniej czasu miałem, aby posiedzieć przy komputerze i pograć. Jednak są takie gry na które oczekuje i chętnie w dniu premiery chciałbym ograć. Niestety, aby zagrać w nowsze tytuły na PC trzeba przeznaczyć naprawdę duże pieniądze a dla kilku gier w ciągu roku nie chce inwestować w lepszą konfiguracje. Myślę, że konsola spełni moje oczekiwania i będę tak samo świetnie bawił się na tym urządzeniu jak przez pół życia przy kompie. To była trudna decyzja, bo obawiałem się, że nie ogarnę pada a po 2 godzinach rozrywki czuje się coraz pewny i lepiej wychodzi mi sterowanie. Nie będę się dalej rozpisywał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #pcmasterrace #gry
PROponujek - Data 20 sierpnia 2018 w moim życiu przejdzie do historii. Po 15 latach s...

źródło: comment_J6UbNurkcVa0l3JRTSjGw1K9VYLASsGP.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PROponujek mireczku, ps4 pro kupiłem miesiąc temu i k---a to była najlepsza rzecz kupiona w tym roku. Ograłem już dishonored 2 i aktualnie ogrywam wiedźmina 3. Nigdy nie byłem bardziej zadowolony

Gierki kupuje i odsprzedaje, nie martwię się czy coś mi nie pójdzie, cud, miód malina
  • Odpowiedz
@RBNG konsole kupuje sie dla wygody a nie dlatego ze moze byc taniej. Osobiscie nie wyobrazam sobie zebym na moim laptopie do pracy mial odpalac jakies gry, jak dla mnie to troche dziwne.
Konsola to szybka akcja np chce sie zrelaksowac i zagrac szybki mecz w fife po pracy .Siadam na kanpie odpalam kosole padem i gram po 3 minutach na duzym ekranie. Z laptopem w dodatku pracowym zanim bym zagral
  • Odpowiedz
@PROponujek podobne mam odczucia, poza jednym czego nie mogę jakoś ogarnąć - sieciowe fpsy. No matko bosko, podejmuje próby ogarnięcia Bf4 na konsoli jednak bezskutecznie. To jest paraolimpiada w moim wykonaniu, zresztą tak widzę że i też w wykonaniu moich współgrających (niektórych). I prawie zawsze po graniu muszę iść włączyć PC i odreagować na tej samej mapie w BF4 bo obawiam się zgnicia wątroby.
Jednak jeśli chodzi o exy na tą
  • Odpowiedz
@PROponujek: Miałem podobnie. Z PC przesiadłem się na PS4 Pro, głównie dlatego, że nie stać mnie było na kompa z górnej półki, a chciałem pograć w znane tytuły. Więc kupiłem PS4 Pro... i potem odłożyłem na kompa z górnej półki, kupiłem go, a PS4 sprzedałem.
  • Odpowiedz
@PROponujek mialem kiedys podobnie. Jak zobaczylem ile wyszedlby mi upgrade kompa to srogo prychlem. Sprzedalem kurzacy sie zlom i kupilem elitarne PS4 i jakiegos uzywanego laptoka w miare mocnego tak zeby ogarnial filmy 4K i z tym zestawem smigam do dzisiaj
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PROponujek: Jak ja hejtuje to stwierdzenie, że granie na PC jest drogie. To jak drogie będzie zależy tylko od twoich preferencji. Możesz zakupić se kompa w cenie konsoli i być zadowolonym i grać se na 30 fps i cieszyć do tego z większych wolności jakie daje ci PC i se w przyszłości ulepszyć a nie czekać na to aż pan z Japonii ci kolejną generacje konsoli sprzeda. To że myślisz,
  • Odpowiedz