Wpis z mikrobloga

Data 20 sierpnia 2018 w moim życiu przejdzie do historii. Po 15 latach spędzonych przy komputerze zakupiłem PS4 PRO i oficjalnie porzuciłem klawiaturę i myszkę na rzecz pada.
Skąd taka decyzja?
Gdy jestem już dorosły, skończyłem szkole i zacząłem pracę coraz mniej czasu miałem, aby posiedzieć przy komputerze i pograć. Jednak są takie gry na które oczekuje i chętnie w dniu premiery chciałbym ograć. Niestety, aby zagrać w nowsze tytuły na PC trzeba przeznaczyć naprawdę duże pieniądze a dla kilku gier w ciągu roku nie chce inwestować w lepszą konfiguracje. Myślę, że konsola spełni moje oczekiwania i będę tak samo świetnie bawił się na tym urządzeniu jak przez pół życia przy kompie. To była trudna decyzja, bo obawiałem się, że nie ogarnę pada a po 2 godzinach rozrywki czuje się coraz pewny i lepiej wychodzi mi sterowanie. Nie będę się dalej rozpisywał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #pcmasterrace #gry
PROponujek - Data 20 sierpnia 2018 w moim życiu przejdzie do historii. Po 15 latach s...

źródło: comment_J6UbNurkcVa0l3JRTSjGw1K9VYLASsGP.jpg

Pobierz
  • 75
@PROponujek: no właśnie, licząc pełną cenę już nie wychodzi tak fajnie. Sam bym chętnie spróbował dać szansę PS/Xboxowi (mam Switcha i mi się na tyle podoba że pogodziłbym sie z wadami pełnowymiarowych konsol) ale koszty są za duże w stosunku do efektów i ryzyka.