Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zadzwonić i donieść do pewnej kancelarii, że jakiś dwóch głąbów z tej kancelarii komentowało w autobusie sprawę pewnej klientki tej kancelarii i jeden z nich czytał sobie jej akta? Stałam akurat nad nimi i wszystko słyszałam i wszystko czytałam z akt, bo jeden z nich czytał jej dokumenty a ze ja stałam nad nim to sobie czytałam razem z nim. Wiem praktycznie wszystko, czego dotyczy sprawa, kto składał pozew, kto jest pozwanym, zeznania świadków, zeznania stron, wiem jaka kancelaria reprezentuje ich klientkę, no praktycznie wszystko. A nie tylko ja to słyszałam, inni pasażerowie też. Jechaliśmy z 20 min. przez ten czas usłyszałam i przeczytałam dużo interesujących rzeczy. Mało tego, oni podczas rozmowy bez problemu używali nazwiska klientki, jej męża, komentowali sobie ich życie i tą sprawę. Widać, że oni raczej młodzi, jacyś stażyści, praktykanci, nie wydaje mi się żeby to byli już aplikanci, bo za młodo wyglądali. Sytuacja miała miejsce dzisiaj. Dzwonić do kancelarii?

#kiciochpyta #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania zachowali się nierozsądnie, ale nie znamy historii z ich strony
Może wracali z zajęć i omawiali jakaś fikcyjną sprawę w ramach nauki?
Ta opcja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna
Na administracji miałam tak samo ze sprawami administracyjnymi, komplet dokumentów, opis sprawy, musiałam napisać do tego wszystkie pisma i decyzję
Wszystkie dane były oczywiście fikcyjne :)
@AnonimoweMirkoWyznania: jedna z moich głupich znajomych chwaliła się na snapie i na insta, że pracuje w kancy, pokazała fragment akt na których było imię i nazwisko i fragment orzeczenia bodajże

nie muszę dodać, że taki mały syf, a szybko Pan adwokat wyciągnął konsekwencje i ją #!$%@?ł xD

więc szef tych dwóch dzbanów będzie debilem jeśli ich nie #!$%@?, albo jeśli nie wyciągnie jakiś konsekwencji