Wpis z mikrobloga

@emilkos8: Rozdzielaj i się nie słuchaj ludzi którzy nie maja o tym pojęcia. Sam chodziłem do niemieckiej szkoły, na początku nie znając ani jednego słowa. Zanim się wszystko zaczęło byłem wydygany, że nie jestem z kolega z Polski, który był w równoległej klasie. Po kilku dniach było już super z nowymi znajomymi, mimo, że ja z cebulandii. Przecież na przerwach i tak będą się widywać, a tak maja możliwość zapoznać
  • Odpowiedz
@emilkos8: dowiedz się coś o tych dzieciach może... jeżeli jedno potrafi dobrze po pl to niech bedzie same, jezeli inne tez to chyba rowniez moga byc same, gorzej jezeli jakies dopiero sie uczy to niech ma wsparcie od kolezanki w klasie...
  • Odpowiedz
@emilkos8

wszystkie dziewczynki dopiero co przyjechały do Polski i słabo u nich z językiem


Wsadź je więc razem. Momentalnie zaczną mówić do siebie po polsku...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emilkos8: im bardziej je rozdzielisz, tym szybciej się zintegrują, nauczą języka, obyczajów. Znajomość i tak mogą nawiązać, ale ważne, by nie robiły kasty w klasie na zasadzie "my-oni". Tak samo działa to w przypadku osób z opóźnieniami czy niepełnosprawnością.
  • Odpowiedz
@emilkos8: zadawac tego typu pytanie na wykopie...masakra. Mam nadzieje, ze moje dzieci nigdy w zyciu nie trafia na taka nauczycielke jak Ty chyba ze wpis ma na celu sprawdzenie co mysla wykopki, a nie na serio kierowanie sie tym w jakikolwiek sposob.
  • Odpowiedz
wpis ma na celu sprawdzenie co mysla wykopki, a nie na serio kierowanie sie tym w jakikolwiek sposob.


@delo86: Jak juz wspomnialam kilka komemtarzy wyżej, nie moja to decyzja. Po prostu chciałam poczytać opinie. Twoją też chętnie poznam, chociaż Twój ton nie zachęca.
  • Odpowiedz
@emilkos8: Jasne ze nie zacheca bo Twoj wpis ani troche nie sugeruje tego, ze zastanawiasz sie nad opinia mikro tylko pytasz co zrobic. Moja reakcja wynika z tego ze moi rodzice sa na serio swietnymi nauczycielami z dlugoletnim stazem, jednak wielu nauczycieli w Polskich szkolach ma bardzo slaba opinie, a Twoj wpis pokazuje dlaczego. Nawet jezeli mial prowadzic do merytorycznej dyskusji (o dziwo taka sie pojawila co mnie dosc milo
  • Odpowiedz
Nawet jezeli mial prowadzic do merytorycznej dyskusji (o dziwo taka sie pojawila co mnie dosc milo zaskoczylo


@delo86: No widzisz, a mnie to wcale nie zaskoczyło. Mam takie doświadczenia z vypok.pl że czasem wystarczy wywołać dyskusję żeby przeczytać ciekawe opinie (oczywiście pośród śmieszkowo-szyderczo-chamskich komemtarzy).
p.s. nie jestem nauczycielem
  • Odpowiedz
@gardan: Szkolnym pedagogiem ? Chlopie ty zdajesz sobie sprawe jacy porabani ludzie sa pedagogami w szkołach ? Najczęściej bardzo dziwne niespełnione kobiety miedzy 40 a 60 ;/
  • Odpowiedz