Wpis z mikrobloga

Halo Podrywacze i Przegrywy pomocy
3 dni temu z nudów założyłem sobie tego słynnego tindera, 3 dni =16 maczów, lecz nie z każdą samicą pisałem. Natomiast skusiło mnie aby napisać do dziewczyny rok starszej ode mnie ja 18yearsold, ona rok starsza. Pisaliśmy, wszystko fajnie podała mi snapa i niby piszemy ale jednak nie do końca. Za każdym razem odpisuje mi po upływie dłuższego czasu co jest irytujące, niby sie dogadujemy ale jednak rozmowę ciągnę ja. I teraz czuje się zmieszany bo nie wiem czy powiedzieć jej papa i pisać do innych czy może dać jej jeszcze dodatkowe 2 dni, może ona coś rozpocznie. Dodam tylko że po obejrzeniu jej zdjęć i chwili rozmowy jakoś odechciało mi się pisać z innymi, w osobistej skali daje jej takie 8/10 więc chyba warto.
Pls pomożcie chce poruchac do konca wakacji
#tinder #rozowepaski #przegryw #podrywajzwykopem
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jklhkjll: Hmm to zależy, nie kategoryzuj jeżeli ty również nie chcesz być tak traktowany. Jest wiele w porządku dziewczyn, lecz jest również wiele które co tydzień idą do kibla z innym ( to nie żart bo znam takie niestety).
  • Odpowiedz
@lwonly: nie kategoryzuję, bo sam wiem że są naprawdę w porządku dziewczyny, sam kilka takich znam. Mimo wszystko nie da się ukryć, że teraz jest więcej tych "łatwiejszych".
@Tommo22: właśnie nie rozumiem jednego, w moim mieście chyba większość dziewczyn jest wychowane że to chłopak ma robic pierwszy krok. Byłem raz w Warszawie to w ciągu godziny 2 do mnie zagadały, byłem w Krakowie - sytuacja podobna do tej
  • Odpowiedz
@jklhkjll: Moja mam zawsze mi lubiła powtarzać " ja nie wiem co te dziewczyny obecnie, zawsze to chłopak wpierw musiał przyjść do dziewczyny do domu a nie ona do niego" Czyli od zawsze powtarzanie że to chłopak musi sie starać ;)
  • Odpowiedz
@lwonly: oczywiście też nie jest tak, że jak idę przez miasto i widzę, że jakaś dziewczyna jest mną zainteresowana to pozostawiam to obojętnie, ale teraz tinder uświadomił mi bardzo mocno, że kobiety są mocno przesiąknięte biernością a przynajmniej te na które ja trafiam. Może najzwyczajniej trafiam na złe kobiety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jklhkjll: Dobra koniec filozofowania xD , masz dziewczyny które lubią gdy sie o nie starasz, takie które na równi będą ci to okazywać oraz takie które będą pokazywały że im na tobie zależy ( mówie o przypadkach gdy traktują cie jako kogoś komu sie podobasz).Więc no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lwonly: dzięki za chwilę filozofowania i nie ukrywam przydatne rady, a cytat o tym dlaczego nie masz stałej partnerki myślę że utkwi mi w głowie na stałe
  • Odpowiedz