Wpis z mikrobloga

Halo Podrywacze i Przegrywy pomocy
3 dni temu z nudów założyłem sobie tego słynnego tindera, 3 dni =16 maczów, lecz nie z każdą samicą pisałem. Natomiast skusiło mnie aby napisać do dziewczyny rok starszej ode mnie ja 18yearsold, ona rok starsza. Pisaliśmy, wszystko fajnie podała mi snapa i niby piszemy ale jednak nie do końca. Za każdym razem odpisuje mi po upływie dłuższego czasu co jest irytujące, niby sie dogadujemy ale jednak rozmowę ciągnę ja. I teraz czuje się zmieszany bo nie wiem czy powiedzieć jej papa i pisać do innych czy może dać jej jeszcze dodatkowe 2 dni, może ona coś rozpocznie. Dodam tylko że po obejrzeniu jej zdjęć i chwili rozmowy jakoś odechciało mi się pisać z innymi, w osobistej skali daje jej takie 8/10 więc chyba warto.
Pls pomożcie chce poruchac do konca wakacji
#tinder #rozowepaski #przegryw #podrywajzwykopem
  • 28
@lwonly: właśnie staram się nie być nachalnym, tylko pisać interesujące rzeczy (pierwszego dnia sama mi napisała, że jest zaskoczona moją kreatywnością rozmowy i że jej sie bardzo podoba to co piszę no ale chyba wszystko jak krew w piach)
@WuDwaKa: muszę się przyznać, że ją lekko postalkowałem i faktycznie na ig pod zdjęciami piszą jej dosyć nachalne komentarze takie 20 letnie spermiarze które nie mają nawet do mnie podjazdu jeżeli chodzi o poziom w jakiejkolwiek dziedzinie życiowej więc nie wiem, może dziewczyna jest typową atencjuszką ktora lubi miec wielu adoratorów
@jklhkjll: Jeżeli masz kreatywną rozmowe ale tylko jedna strona co chwile daje coś co to "pobudza", to rozmowa po czasie coraz bardziej z drugiej strony jest olewana ( nie zawsze ), więc nie bądż już kreatywny, jebnij coś głupiego nawet podryw na kasztana i sprawdz reakcje, jak coś ci odpisze to odpisz nawet głupią emotikonką aby sprawdzic czy ona dalej pociągnie rozmowe. Nie ma co na siłe się pchać.
@lwonly: doszedłem do wniosku, że dam jej szansę odezwania się w ciągu najbliższych dni aczkolwiek sam zajmę się innymi dziewczynami tak, żeby nie popaść w stagnację. Choć nie ukrywam że chwilowo zniknęła mi ta mocna chęć pisania z każdą z którą bede miał tego macza.
@lwonly: @Tommo22: nie no bez przesady nie będę szedł na dziwki póki co( ͡° ͜ʖ ͡°), jestem z dużego miasta więc nie dość że drogo to jeszcze wszystkie przeorane. Młodym jestem dam sobie szansę, niedługo 18 urodziny to może się coś wydarzy
@lwonly: z opowieści moich kumpli którzy mieli dziewczyny, postanowiłem że póki co nie chcę mieć stałej partnerki no chyba że trafiłbym na naprawdę ogarniętą dziewczynę. Jak byłem mały obiecałem sobie że w życiu będę się uczył na cudzych błędach aby samemu popełniać ich jak najmniej i naprawdę bycie w związku w moim wieku w dużym mieście uważam za lekkie nieporozumienie takie to dziewczyny są obecnie.