Wpis z mikrobloga

Wszystkich „zakochanych w Warszawie” informuję, że wasza komunikacja miejska ssie totalnie. SKM, PKM, ZTM, PZPN, ZHP i PZPR.
I teraz domyśl się bracie który bilet kupić żeby było dobrze. Na stronach kupa informacji-sieczki.
Komunikacja miejska w Warszawie jest zupełnie bezwartościowa i nieczytelna dla kogoś z zewnątrz.
#warszawa #zalesie
Pobierz
źródło: comment_CJYMPXo27oJrLpoV1yG44XPtZ8diOcwz.jpg
  • 136
@motaboy: Dodatkowo zawsze w przejściach podziemnych masz oznaczenia którędy należy wyjść aby się dostać do danej dzielnicy i jeszcze są narysowane symbole jakim środkiem transportu tam się dojedzie: autobusem czy tramwajem. Ty chyba potrzebujesz przewodnika, bo nie wiem jak łatwiej można to jeszcze rozrysować.
SKM, PKM, ZTM, PZPN, ZHP i PZPR


@motaboy: No jak sobie powymyślałeś skróty z dupy (oprócz SKM i ZTM) to nie dziwne, że nie wiesz. A tak, to jak ktoś wyżej napisał wszędzie są oznaczenia gdzie obowiązuje taryfa ZTM. Poza tym środki transportu mają identyczne malowanie i są oznaczone logiem ZTM.

Jedyne czego nie mógłbyś być pewien, to czy na KM (Koleje Mazowieckie) obowiązują bilety ZTM, ale konieczność korzystania z Kolei
@motaboy: Dziwne, że nie zaliczyłeś takiego #!$%@? np. w Trójmieście, bo tam każde miasto ma swoją taryfę i SKM i PKM też oddzielną. Warszawa ma najprostszy system z możliwych. Jak można się pogubić, gdy na jednym bilecie możesz przejechać całą Warszawę i po drodze korzystając z tego samego biletu przesiąść się z autobusu na trawaj, metro i kolej?
@motaboy: No ja też całkiem sporo. W zasadzie to od wczoraj jestem w Polsce i wiem, że wszędzie można się zamotać. Może miałeś gorszy dzień, może miałeś sporo pecha, ale ten system jest serio prosty.
Stąd ludzie się dziwią takiemu głupiemu postowi, #!$%@?łeś się akurat do takiej rzeczy, która jest ok.
Jakbyś napisał, że są straszne korki w godzinach szczytu, to sam bym plusnął, ale walnąłeś głupotę.