Wpis z mikrobloga

Wszystkich „zakochanych w Warszawie” informuję, że wasza komunikacja miejska ssie totalnie. SKM, PKM, ZTM, PZPN, ZHP i PZPR.
I teraz domyśl się bracie który bilet kupić żeby było dobrze. Na stronach kupa informacji-sieczki.
Komunikacja miejska w Warszawie jest zupełnie bezwartościowa i nieczytelna dla kogoś z zewnątrz.
#warszawa #zalesie
motaboy - Wszystkich „zakochanych w Warszawie” informuję, że wasza komunikacja miejsk...

źródło: comment_CJYMPXo27oJrLpoV1yG44XPtZ8diOcwz.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motaboy: Jak kupisz dobowy na dwie strefy to możesz jeździć gdzie chcesz i kiedy chcesz przez 24h w obu strefach. Ale nie, lepiej jakby był osobny bilet na metro, na tramwaj, na pociąg i na autobus, wtedy byłoby czytelniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@motaboy: Wszyto co jeździ obrębie stref biletowych wymaga jedynie biletu ztm. Jeśli chcesz po za to kupujesz bilet wymagany przez konkretnego przewoźnika.
Jeśli dla Ciebie czytanie ze zrozumieniem prostych informacji na dworcach jest zbyt trudne to po coś się tu wpie*dalał?
  • Odpowiedz
  • 5
@KebabZostrymSosem: idze, idze - mówię ci, że dla człowieka z zewnątrz jest to totalnie nieczytelne. Nawet jeśli dobrze zorganizowane, to stoisz przed tymi pociągami jak pijane dzieci we mgle za pierwszym razem.
  • Odpowiedz
@motaboy: ja to się domyślałem, że ty na umyśle szwankujesz, ale, że tak bardzo, to nie sądziłem.
Masz wspólny bilet na wszystkie środki komunikacji w całej Warszawie i jeszcze to cię przerasta? No to grubo.
  • Odpowiedz