Wpis z mikrobloga

no #!$%@?, nie żebym nie potrafił znaleźć wad tego miasta, ale akurat prostota i sieć komunikacji miejskiej jest naprawde zajebista xD
w ogóle wszystko jest opisane po wpisaniu w google: jaki bilet w warszawie
pierwszy link
żeby mieć z tym problem, to trzeba być po prostu zwykłym przygłupem. na lotnisku to pewnie by usiadł i płakał aż by go ktoś za rączkę nie zaprowadził na fotel
  • Odpowiedz
@motaboy: mieszkaniec Lublina here, za każdym razem jak przyjeżdżam do Wawy to jestem pod dużym wrażeniem komunikacji miejskiej, jest na prawdę świetna. Nawet ja byłem w stanie ogarnąć że praktycznie wszystko w 1 strefie jest na jeden ten sam bilet xD
  • Odpowiedz
@motaboy: komunikacja w Warszawie jest wzorem dla innych miast Polski i w zasadzie każda inna mieścina może ssać pałkę pod tym względem.
Bogata oferta transportowa, rozsądna i czytelna taryfa biletowa, metro, tramwaje, wkd, skm, wszystko czego potrzebuje cywilizowany człowiek w XXI wieku w centrum Europy
  • Odpowiedz
Komunikacja miejska w Warszawie jest zupełnie bezwartościowa i nieczytelna dla kogoś z zewnątrz.


@motaboy: przecież na 99% podróżowania w Warszawie masz jeden bilet (tramwaje, autobusy, metro). Wszystkie autobusy i tramwaje w tej samej kolorystyce. Reszta komunikacji (te wszystkie dziwne skróty) właściwie służy do wjazdu (i wyjazdu) z Warszawy. Więc nie wkurza cię komunikacja w Warszawie, a komunikacja z Warszawą.
Średnio ogarnięty człowiek otwiera jakdojade i dostaje wszystko na tacy. Nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qbicone: Przeciez Tychy sa w GZM i maja wspolny bilet z reszta procz Jaworzna.. Chyba ze sie zmienilo w ciagu miesiaca.. hmmm..
  • Odpowiedz
@motaboy ty dzbanie, a gdzie masz napisane że WKD jedzie na lotnisko? Akurat WKD to państwo w państwie, ale nikt kto nie musi wiedziec co to jest (czytaj: dojechać na wioske) nigdy nie będzie zmuszony się dowiadywac. SKMka i reszta komunikacji miejskiej ma jeden bilet, a Kolej Mazowiecka i tak dobrze się dogadala z Warszawa że wspoldziela bilet na pewnym odcinku. Co tu niezrozumiałego? Lepsze bilety na Trojmiejska SKMke które mają
  • Odpowiedz
@motaboy: Przecież Warszawa ma chyba najlepszą komunikację w Polsce xD Masz jeden bilet na wszystko, nawet Kolejami Mazowieckimi możesz jeździć po Warszawie na bilecie ZTM. Przesiadki są sensownie zaplanowane, na takim Ratuszu Arsenał wysiadasz z tramwaju, pare kroków schodami i myk jedziesz metrem. Lepszej komunikacji nocnej nie spotkałem nigdzie. Nawet jak jesteś totalnie #!$%@? i uśniesz w autobusie to i tak na 90% obudzisz się na centralnym i możesz wracać
  • Odpowiedz