@Matis666 przy okazji zapytam: czy to możliwe że został stworzony kibel z lekko wysuniętym przodem i tyłem jak (prawie) pendolino? Przysiegam że widziałem takiego na zachodniej, ale nie wiem co to było za malowanie - regio, czy LKA, czy coś innego. Szukam informacji o wszystkich możliwych wersjach kibli ale było ich zbyt wiele ( ͡°ʖ̯͡°)
źródło: comment_CHSl3lTTdBG5v31gj5x3wWiMUlRNOxhg.jpg
Pobierzhttps://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/zntk-minsk-maz-wystylizowal-ed72-na-elfa-2-film-86300.html
źródło: comment_T770QdSsqy7ekp5bedyEWyCa1K3o8Vex.jpg
Pobierz