Wpis z mikrobloga

byłam w escape roomie z trzema chłopakami ze swoich studiów, przez ponad 50 minut byliśmy uwięzieni w małym pokoju. pachneli tak pięknie i praktycznie cały czas dotykałam ich dłoni. czuję się jakbym była na haju... to były najlepsze chwile mojego życia. jak pójdziemy jeszcze raz to złapię jednego z nich w talii i powiem, że przypadkowo

#stulejacontent #tfwnobf #gownowpis
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwasnydeszcz: to ciekawe jak taka nadwrazliwosc prezentuje sie ze strony kobiety-spierdoksa. Jeszcze powiedz, ze w szkole tez sie gapilas ukradkiem na chlopakow i pozniej wyobrazalas sobie ze jestescie razem, snulas w glowie watki sxenariuszy, na ktore nigdy nie pozwoliłby Ci przegryw
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: @holka-kofolka:
I to są właśnie te podwójne standardy. Kobieta może sobie dla żartu dotykać aż do złapania za benka dla żartu włącznie i nikt nie ma prawa się uskarżać, bo wyjdzie na #!$%@?. Zresztą sam doświadczyłem kilka razy, że jakaś kobieta, w której przypadku bym sobie nie życzył np. w komunikacji miejskiej czy innym zatłoczonym miejscy się o mnie ocierała. Albo koleżanka kiedyś niespodziewanie dźgnęła mnie małą
  • Odpowiedz
@zamocny: nie mam w zwyczaju robić komuś zdjęć bez jego zgody. To raz, a dwa że możemy mieć różne standardy postrzegania figury. Jak widzę codziennie na mirko wpisy gości, dla których dziewczyna ważąca 70 kg przy wzroście 170 cm jest wielorybem, to naprawdę przestaję się dziwić, że tak wielu tutaj samotnych.

  • Odpowiedz
@OSH1980: no tak technicznie to z takimi wymiarami ma dziewczyna nadwage :P w takim razie nie rozumiem po co tu glos zabierasz zgrywajac bialorycerza jakiegos. wrzucilbys fote to bysmy obiektywnie ocenili czy jest przegrywem wsrod rozowych czy sie tylko zgrywa piszac to co napisala. bo wydaje mi sie, ze to 2 dodajac do tego twoj zachwyt "prawdziwymi ksztaltami"( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz