Wpis z mikrobloga

- A o pedofilach wśród nauczycieli lewaki jakoś nie gadają

Wyjaśniam po raz ostatni prawackim dzbanom. KK nie tylko ma w swoich szeregach pedofilów, co ma miejsce w każdym pewnie zawodzie (choć na specyfikę funkcji IMO w kościele procentowo będzie ich więcej), ale ich broni przed wymiarem sprawiedliwości, ukrywa ich zbrodnie i daje możliwość dalszego ich popełniania. Słyszeliście by dyrekcja szkoły ukrywała pedofilów?

Co najmniej siedmiu księży zidentyfikowanych w raporcie trafiło do ośrodka rehabilitacyjnego dla duchownych w Kanadzie, ale po powrocie wielu z nich kontynuowało pracę z młodzieżą.
Raport opisuje m.in. przypadek księdza przyjętego do ośrodka w 1984 roku, gdy przyznał się do molestowania 14-latka. Po ośmiu miesiącach leczenia specjaliści orzekli, że nie powinien on pełnić funkcji, w ramach której byłby odpowiedzialny za nieletnich. Mimo to ksiądz ten został wysłany do parafii obejmującej szkołę podstawową, zachęcono go też, by zajął się "edukacją młodzieży". Później zarzucono mu, że w latach 1986-88 wielokrotnie molestował 12-letniego chłopca. Według autorów raportu ksiądz ten nigdy nie stanął przed sądem, ponieważ prawnicy kościelni wynegocjowali usunięcie zapisu o jego aresztowaniu z kartoteki kryminalnej w zamian za przyznanie się do molestowania i uniknięcie powtórnego aresztowania przez następny rok.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-ksiezom-podejrzanym-o-pedofilie-umozliwiano-prace-z-dziecmi/pslfvq1?utm_source=fakt_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2
#bekazkatoli #pedofilewiary
  • 86
@rybsonk: no, na przykład hołota z #neuropa - piszą, że nie wolno wytykać muzułmanom bzykania kóz i dzieci, że nie wolno nazywać wszystkich muzułmanów per terroryści bo to paskudne generalizowanie przy czym wyzywanie księży od pedofilów i właśnie generalizowanie w tej materii jest spoko - nie ma w tym niczego złego tudzież zdrożnego. Zgłaszać do prokuratury nie będę bo po pierwsze nie mieszkam w Polsce a po drugie nie mam na
piszą, że nie wolno wytykać muzułmanom bzykania kóz i dzieci, że nie wolno nazywać wszystkich muzułmanów per terroryści bo to paskudne generalizowanie przy czym wyzywanie księży od pedofilów i właśnie generalizowanie w tej materii jest spoko - nie ma w tym niczego złego tudzież zdrożnego.


@B0RG: Jaki zacny, tłuściutki chochoł ()
piszą, że nie wolno wytykać muzułmanom bzykania kóz i dzieci


@B0RG: daj link

nie wolno nazywać wszystkich muzułmanów per terroryści bo to paskudne generalizowanie przy czym wyzywanie księży od pedofilów i właśnie generalizowanie w tej materii jest spoko


@B0RG: nie kojarzę żeby ktoś nazywał wszystkich katolików pedofilami a wtedy twoja analogia będzie trafna

Zgłaszać do prokuratury nie będę bo po pierwsze nie mieszkam w Polsce a po drugie nie mam
@rybsonk:

daj link

Daj to był ruski sprzedawca jaj. Nie będziesz mi mówił co mam robić! ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ty mi udowodnij, że się mylę, a jakże! xC

nie kojarzę żeby ktoś nazywał wszystkich katolików pedofilami a wtedy twoja analogia będzie trafna

Za to ja kojarzę wpisy w stylu "księża pedofile", "klechy pedofile" i podobne. Linka znowu nie podam bo mi się nie chce +
No, to pokaż mi jak swołocz z #neuropa sprzeciwia się ruchaniu kóz, dzieci i terrorystom przez islamskich piewców pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mhm, żebym się czasem nie doczekał...


@B0RG: Nie. To ty napisałeś:

piszą, że nie wolno wytykać muzułmanom bzykania kóz i dzieci, że nie wolno nazywać wszystkich muzułmanów per terroryści bo to paskudne generalizowanie przy czym wyzywanie księży od pedofilów i właśnie generalizowanie w tej
@lakukaracza_: https://www.epiotrkow.pl/news/Koscielny-molestowal-dzieci.-Proboszcz-o-wszystkim-wiedzial,26033#
Odnośnie ukrywania pedofilii, tu molestował kościelny, ale w proces ukrywania przestępstwa zaangażowali się proboszcz i prawnicy. Pamiętam cytaty z nagrań, były w prasie. Proboszcz mówił, że nie będą zgłaszali sprawy na policję bo zlecą się media i będą mówić o pedofilii w kościele:)