Wpis z mikrobloga

@Zniwiarz-Ponury: @NieMaSzans: Historia zna mnóstwo grubasów z pięknymi i inteligentnymi loszkami. Tak samo niskich i z brzydką mordą. Dlaczego któraś chciałaby takiego faceta? Bo nadrabia zachowaniem i osobowością. Potrafi być zabawny, troskliwy, ambitny, czuły, ma podobne poczucie humoru, ma ciekawe hobby itd. itp. Co która lubi xD

trochę jeszcze bym tu napisał, ale mi się nie chce ciągnąć tematu

Ale mogę podać swój przykład, osobiście uważam, że nic mi nie
@3142042: No jak jesteś brzydki i nieciekawy to nie masz prawa żądać więcej lol to chyba naturalne.
Chciałbyś niska, pryszczatą, grubą dziewczynę dziewczynę która nawet nie ma interesującej osobowości?! No #!$%@? nie, więc się zmień a nie #!$%@? kocopoły. nikt nie mówi, że to jest proste.

Teraz pomyśl o tej samej dziewczynie za 5 lat. Schudła, wyleczyła pryszcze i zaczęła robić w życiu coś ciekawego, rozwija się, ma o czym porozmawiać.
@3142042: A Ci ludzie z defektami którzy "ruchają modelki" mają przynajmniej ciekawą osobowość i ktoś ich kocha za to jakimi ludźmi są, a nie jak wyglądają. Nie możesz być miernym ze wszystkim od wyglądu po charakter i oczekiwac bóg wie czego. Bitch please, to chyba jakiś zorganizowany dziadziuś
Nieśmiałość wynika z brzydkiej mordy lub niskiego wzrostu. Jeśli jesteś ogarnięty to w dzieciństwie zauważasz, że mówiąc byle co laski się Tobą interesują, a jeśli jesteś brzydki to Cię wyśmieją albo oleją.


@Zniwiarz-Ponury: to Ty jestes #!$%@? jesli myslales ze spedzajac 6 albo 8 lat w szkole postawowej codziennie z tymi samymi osobami laski beda na Ciebie patrzyly przez ten caly czas jedynie przez pryzmat obiektu seksualnego.

Wysmiewaly Cie albo olewaly
@robmiejski1946: >Przegryw: slucha czego chce, np. rocka, metalu, jakis odmian elektroniki ale nie-dyskotekowych

EEEJ ANON ALE TY FREAK DZIWNY JESTES, WEZ SP***LAJ

Sebek slucha Zenka Martyniuka/wspolczesnych Manieczkow

Ej, co ty masz do tego ze Sebek tego se slucha? co to ma do charakteu?


Typowy normik jest typowy
@ZjemCiNoge:

Historia zna mnóstwo grubasów z pięknymi i inteligentnymi loszkami. Tak samo niskich i z brzydką mordą. Dlaczego któraś chciałaby takiego faceta?

Proszę mi je podać normiku.