Wpis z mikrobloga

nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.


#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow
Pobierz prawarekasorosa - > nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizm...
źródło: comment_XtgvVorD3qCz80BOOgASAJM7NwpPwLsC.jpg
  • 141
tak, musi być hetereseksualna.


@gh001st: Ale dlaczego?

wyszukaj sobie jakie jest podstawowe zadanie komorki spolecznej jaka jest rodzina


@Sweet_acc_pr0sa: Jasne, w którym wieku? Czy liczymy średniowiecze, więc czy przychodzi obowiązek posłuszeństwa całej rodziny wobec władcy feudalnego i zmuszanie do małżeństw przez rodziców? Czy może patriarchalna rodzina, w którym kobieta nie ma prawa głosu, tak samo dzieci? A może taka bardziej równościowa, gdzie wszyscy mają prawo głosu?

Jaka jest Twoja definicja
@gh001st: Pytałem się o badania, ponieważ już zostały przeprowadzone, czyli wychodzi na to że to co piszesz, to niczym nie poparte bzdury.

Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci. Istnieje konsensus naukowy, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par heteroseksualnych. Wyniki niektórych badań,
@Sweet_acc_pr0sa: Też się zastanawiam - z Twojej definicji wynika, że heteroseksualna rodzina też może nie spełniać podstawowej funkcji (bo może być bezpłodna lub po prostu nie chcieć dzieci). I co wtedy, powinien przyjść urzędnik i dać im rozwód? Albo ich zbić?

Nawet to sobie wyobrażam, widziałem taki jeden serial... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz johny-kalesonny - @Sweetaccpr0sa: Też się zastanawiam - z Twojej definicji wynika, że...
źródło: comment_jhqCZDpVNzIKnfh0KziyKPfVPu3serpc.jpg