Wpis z mikrobloga

#ohui xD

Przypomnijmy, zaprojektowana przez pracownię Rysy Architekci z podwarszawskiego Mysiadła rotunda sprawia problemy z wykonaniem, ze względu na nietypowy, spiralny kształt. Analizy wykonane przez specjalistów z Politechniki Gdańskiej wykazały, że konstrukcja w pierwotnej wersji może nie wytrzymać silnych wiatrów

W czerwcu Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska ogłosiła przetarg na realizację II etapu przebudowy kompleksu budynków palmiarni, obejmujący obiekty oranżerii, budynku socjalno-technicznego oraz szklarni wraz z zagospodarowaniem terenu. (...) Ceny złożonych ofert kształtują się od 13,9 mln zł do 14,8 mln zł. (...) Problem w tym, że miasto na realizację drugiego etapu przeznaczyło kwotę 8 mln złotych.


I kto beknie za tak #!$%@?**ny projekt i kosztorys? Biuro projektowe, urzędnicy? Nieeee. My zapłacimy, ja zapłacę, Pan zapłaci i Pani zapłaci. A urzędnicy przyznają sobie premię xD

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rosnie-opoznienie-w-budowie-nowej-rotundy-w-Palmiarni-Roszna-tez-koszty-inwestycji-n126532.html

#gdansk #trojmiasto #architektura
Pobierz q.....q - #ohui xD
 Przypomnijmy, zaprojektowana przez pracownię Rysy Architekci z po...
źródło: comment_k6X8j7l8oZvIKkQZ5cy5pbhGuSPQJ2uU.jpg
  • 6
podwarszawskiego Mysiadła


@qwarqq: miałem koleżankę kiedyś z mysia-mysia, ale myślałem, że tam tylko wiatr hula po polach i ludzie mieszkają w poupychanych do granic możliwości domach, a tam jakaś firma i jeszcze konkursy w Gdańsku wygrywa ¯\_(ツ)_/¯