Wpis z mikrobloga

Niby trochę Brooklyn a jednak Warszawa. Pierwsza rolka 800T. Niestety aparat otworzył się w filmem w środku plus sam film był trzymany w złych warunkach więc część wywołanych zdjęć jest w kiepskim stanie (ew nieszczelna obudowa spowodowała, że do środka dostało się trochę wody) Przy czym kończę już przygodę z Zenitem i przerzucam się na Canona AE-1 Program. Zdjęcie bez żadnej obróbki. W kolejce na zdjęcia czeka kolejny 800T oraz Agfa vista 200.

Zenit TTL + 55/2.8 + Cinestill 800T
#fotografiaanalogowa #fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #warszawa #zenit
krolikwielepiej - Niby trochę Brooklyn a jednak Warszawa. Pierwsza rolka 800T. Nieste...

źródło: comment_eFAM47joZh2u53eYLYtFZ9ACzHihgVOT.jpg

Pobierz
  • 22
@Kuduaty1: Jeżeli chodzi o ten film to nie mam żadnych portretów. W zestawie zenit+55 coś się znajdzie ale na kodaku porta 400. Wydaje mi się, że matówka jest stockowa ale to nie mój Zenit a pożyczany od kumpla którego dziadek był pasjonatem fotografii więc coś mogło się zmienić.
@krolik_wie_lepiej: Majstersztyk. Jeśli można wiedzieć, to mniej-więcej jaki czas miałeś ustawiony przy tych zdjęciach? I czy robiłeś je z rąsi czy na statywie? A powiedz mi miły panie też, czy przy wywoływaniu filmu to forsowanie ISO wykonano, czy na domyślnym?