Wpis z mikrobloga

Ale ta główna jest #!$%@?.

Para Amerykanów podróżowała po krajach Azji Środkowej i została zamordowana przez bandytów, którzy podali się następnie za zwolenników Abu Bakra al-Baghdadiego.

Tyle fakty

A co na to dzienna?

#!$%@? lewaki podróżowali po terenach kontrolowanych przez Isis chcąc udowodnić że panuje na nich miłości i pokój, zostali zamordowani za swoją własną głupotę. Ale głupi ci lewaki

Jedno pytanie - od kiedy Tadżykistan czy cała Azja Środkowa jest terenem kontrolowanym przez Isis? Jak sama nazwa wskazuje tereny Isis znajdują się w Iraku i Syrii, zresztą są już coraz mniejsze. Więc pod żadnym względem nie są to tereny Isis. Nie ma też żadnych wskazań na to że ich podróż miała jakieś podłoże ideologiczne, po prostu chcieli oderwać się od swojego codziennego życia i zwiedzić mniej znany zakątek świata.

#glownatogowno #islam #isis #bekazpodludzi
Pobierz marcelus - Ale ta główna jest #!$%@?.

Para Amerykanów podróżowała po krajach Azji Śr...
źródło: comment_75u26SRgtuHC1Z2U8dPCQ4YMPPOdP3T4.jpg
  • 88
@xandra w żadnym sensie xd tereny kontrolowane przez Isis czyli Państwo Islamskie w Iraku i Syrii to są tereny faktycznie kontrolowane przez to państwo w nomen omen Iraku i Syrii. Proste jak budowa cepa.

Jeszcze inaczej. Więc gdyby oni podróżowali rowerem przez Francję i zostali zamordowani przez bandytów powiązanych z Isis tytul byłby taki sam? A może po prostu Tadżykistan brzmi jednak nieco bardziej orientalnie więc łatwiej to wszystko zrzucić na ich
@dwie_plaze: Serio?? Kurła mać, zginęli ludzie, #!$%@? z tym czy byli lewi, prawi, centralni, akapy, akomy, syndykalisci czy kurna monarchiści, zginęli ludzie, ufni w ludzkość, bo ufni, ale #!$%@? ludzie, tylko i wyłącznie za to że się tam pojawili. A banda idiotów toczy pianę i bije konia bo "Hehe gupie lewaki se umarły bo były gupie" no #!$%@? mać. A potem wielkie zdziwienie że znieczulica panuje, no ciężko by nie panowała
@xandra: tak, jeszcze dodam, że rozważałem wycieczke na Filipiny ale opada mi zapał coraz mocniej przez wzmożoną działalność isis w tamtym regione, skierowaną wobec legalnemu rządowi.

Mam teorie, że to prezencik od Trumpa za sztywną koalicje Filipin z Chinami.

Turystów szkoda, bo jednak wolałbym by dobrych ludzi było więcej.
@marcelus: Czytając artykuł o tej parze znalazłem informację, że dzień przed zabójstwem spali w namiocie w pobliżu jakiejś małej wiosce. Lokasi widząc namioty przynieśli im darmową herbatę, jedzenie i zorganizowali im pokaz lokalnej muzyki.

Czyli jak wszędzie na świecie - możesz spotkać wspaniałych, życzliwych ludzi, a parę kilometrów dalej trafić na idiotę, który wbije ci nóż w żebra za portfel i rower. Nie ma sensu tego rozstrzygać w kontekście lewactwa i