Wpis z mikrobloga

  • 424
Ale ta główna jest #!$%@?.

Para Amerykanów podróżowała po krajach Azji Środkowej i została zamordowana przez bandytów, którzy podali się następnie za zwolenników Abu Bakra al-Baghdadiego.

Tyle fakty

A co na to dzienna?

#!$%@? lewaki podróżowali po terenach kontrolowanych przez Isis chcąc udowodnić że panuje na nich miłości i pokój, zostali zamordowani za swoją własną głupotę. Ale głupi ci lewaki

Jedno pytanie - od kiedy Tadżykistan czy cała Azja Środkowa jest terenem kontrolowanym przez Isis? Jak sama nazwa wskazuje tereny Isis znajdują się w Iraku i Syrii, zresztą są już coraz mniejsze. Więc pod żadnym względem nie są to tereny Isis. Nie ma też żadnych wskazań na to że ich podróż miała jakieś podłoże ideologiczne, po prostu chcieli oderwać się od swojego codziennego życia i zwiedzić mniej znany zakątek świata.

#glownatogowno #islam #isis #bekazpodludzi
marcelus - Ale ta główna jest #!$%@?.

Para Amerykanów podróżowała po krajach Azji Śr...

źródło: comment_75u26SRgtuHC1Z2U8dPCQ4YMPPOdP3T4.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@marcelus: Wprost pisze, że to pierwszy tego typu atak, ale oczywiście lewaki same weszły do jaskini lwa xd. A skąd w ogóle info o tym, że celowo wyruszyli szukać dobra w ISIS? Bo w newsach które czytałem jest tylko ten randomowy cytat z bloga tego ziomka, nic tam o ISIS nie ma xd.
  • Odpowiedz
@marcelus: Chyba co innego w tym newsie #!$%@? bardziej: w tym zamachu zginęły 4 osoby, ale dwie pozostałe nie pasowały do historii/nie miały foteczek na Instagramie albo coś tam, więc na nie kładziemy lachę i gdzieś tam wspominamy w środku tekstu. Straszne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: z jednej strony pojedynczy przypadek. Bardziej prawdopodobne, że w biednym kraju bogatszych Amerykanów, jakiś śmieć po prostu napadł i obrazował ale... No właśnie, Amerykanów. ISIS, czy nawet jakiś zjeżony islamista od razu wziął ich na celownik jak się pojawili we wiosce, a nawet w necie przez wpisy na blogu mogli ich wystalkować i tu już jednak prawdopodobieństwo, że było to zdarzenie losowe maleje, tym bardziej że aby obrabować nie
  • Odpowiedz
Już się zaczyna kreowanie rzeczywistość..
Jeszcze ze 3 tygodnie i usłyszymy że para Amerykańskich żydów została rozjechana przez białegop pijanego katolika, ojca wielodzietnej rodziny z przemocą domową..
  • Odpowiedz
Upada i upada ta zachodnia Europa pod nawałem innych ras, i #!$%@? upaść nie może bo wciąż ma się świetnie XD


@VoreCC: wiesz ile trwają zmiany cywilizacyjne? Ile czasu upadało Imperium Rzymskie? To nie wybuch wulkanu. Mądrzy ludzie potrafią przewidzieć takie rzeczy, przysłowiowy baca tnący gałąź, na której siedzi - nie.
  • Odpowiedz
Nie ma też żadnych wskazań na to że ich podróż miała jakieś podłoże ideologiczne


@marcelus: No tutaj raczej ewidentnie są wskazania, nawet w opisie jest podsumowane tego co pisali, że "Evil is a make-believe concept we’ve invented to deal with the complexities of fellow humans holding values and beliefs and perspectives different than our own". Takie stwierdzenia to poziom naiwności który, jak zresztą widać, może zabić, więc powinno się je
  • Odpowiedz
@marcelus: Główna to chłam, wchodzę w ciekawy temat, myślę "fajna rzecz do dyskusji, ciekawe co w komentarzach" a tam chlew. Nawet jak temat nie jest o polityce, lgbt czy kobietach. Śmieszki nawet ze zwykłych znalezisk, które można by było fajnie przedyskutować.
A ja jeszcze wspomnę o #!$%@? umysłowym głównej- ostatnio była seria znalezisk typu "kobiety są zue"," jak kobiety niszczą małżeństwo" i wisienka na torcie "sposoby zwijania kołdry by zrobić
  • Odpowiedz
Serio?? Kurła mać, zginęli ludzie, #!$%@? z tym czy byli lewi, prawi, centralni, akapy, akomy, syndykalisci czy kurna monarchiści, zginęli ludzie, ufni w ludzkość, bo ufni, ale #!$%@? ludzie, tylko i wyłącznie za to że się tam pojawili. A banda idiotów toczy pianę i bije konia bo "Hehe gupie lewaki se umarły bo były gupie" no #!$%@? mać. A potem wielkie zdziwienie że znieczulica panuje, no ciężko by nie panowała skoro takich
  • Odpowiedz
@Flypho: Ty mnie chyba nie zrozumiałeś, zginęli ludzie. #!$%@?ł to pies jacy oni byli (a wniosek z tego że byli bezmózgami tylko dlatego że podróżowali i z dupy napatoczyli się na ludzkie scierwo to już chamstwo) ważne że zginęli, i zamiast tępić ich oprawców ludzie wzywają się na ofiarach, robią sobie z nich #!$%@?, podczas gdy ktoś stracił bliską osobę, #!$%@?. Wszędzie pełno obrońców moralności i innych dekli l, a
  • Odpowiedz