Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

Wpis z mikrobloga

Skopiuj link

Skopiuj link
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
15.08.2018, 15:53:45
  • 7
#pixelvigo
VigoVonHomburg_Deutschendorf - #pixelvigo

źródło: comment_YLgqqBNtZ5KiYiTqVGWnPfNOYHqwBwWg.gif

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....e
N.....e
konto usunięte 15.08.2018, 15:56:12
  • 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: to twoje?
  • Odpowiedz
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf
Autor
15.08.2018, 16:22:32
  • 0
@Noombre: Nie
  • Odpowiedz
N.....e
N.....e
konto usunięte 15.08.2018, 16:24:09
  • 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Szkoda, bo bardzo ładne
  • Odpowiedz

Aktywne Wpisy

przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto +76
6 godz. i 5 min temu
Chłop miesiąc temu wszedł na #gielda za 90% oszczędności życia (150k PLN) i wszystko na czerwono 🙁

50 odpowiedzi

El_Kamilos23
El_Kamilos23 +24
3 godz. i 58 min temu
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?

Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
El_Kamilos23 - Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D...

źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888

Pobierz

Czy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?

  • Jeszcze jak! 79.3% (219)
  • Komu to potrzebne? 20.7% (57)

Oddanych głosów: 276

19 odpowiedzi

Pokaż więcej

Aktywne Znaleziska

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome
Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome
153
Algorytm Facebooka nic nie rozumie z... historii II wojny
Algorytm Facebooka nic nie rozumie z... historii II wojny
98
Nieletnia ofiarą zbiorowego gwałtu. Nie wiem ale się domyślam.
Nieletnia ofiarą zbiorowego gwałtu. Nie wiem ale się domyślam.
169
Rafał zaginął w niedzielę rano
Rafał zaginął w niedzielę rano
83
41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!
41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!
243
Pokaż więcej

Popularne tagi

  • #mecz
  • #heheszki
  • #pdk
  • #polska
  • #f1
  • #gielda
  • #muzyka
  • #pytanie
  • #ciekawostki
  • #usa
  • #neuropa
  • #4konserwy
  • #nieruchomosci
  • #primemma
  • #humorobrazkowy
  • #rozowepaski
  • #logikarozowychpaskow
  • #gry

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking