Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruarian: coś na NI bo SI to smrud więc tylko aldous lub tempest. Na tempescie więcej ludzi ale za to dużo dzieci, na aldousie mniej ale za to średnia wieku wyższa
@ruarian: ja ostatnio zacząłem na oldmargonem/retro = pierwszy silnik margonem, stare mapy etc.
przykre jest tylko, że większość tego serwera = boty xD
jakby ktoś grał na Telawelu to coś tam mogę sypnąć złotem.
@ruarian: retro to tak wlasciwie ich pierwszy silnik, pierwsza wersja gry ktora byla "stabilna" (tak mi sie wydaje przynajmniej) ja zainstalowalem kilka dodatkow i w sumie nawet grywalność staje sie znośna. Wiadomo, że to nie to samo co prawdziwe margonem, bo retro to serwer pokazowy no i w sumie to już martwy serwer. Jeszcze ostatnio założyłem postać na Nomadzie, gdzie w sumie zacząłem od zera to przyznam, że gra na początku
@ruarian: ostatnio chyba byla promka 50% za postke na Pandorze więc niestety przegapiłeś xD ale imo Pandora to syf serwer, publiczny priv gdzie większość ma IQ taboretu
masówki teraz to w sumie Telawel, Katahha, Jaruna.
Jakbyś zaczynał właśnie na Telku to możesz podbijać to sypne złotem i zawsze jakaś pomoc ogólna:D
@tcno: Zastanowię się nad tym telawelem. Chociaż celuję w nowy serwer o ile powstanie. Pisałem do administracji i niby piszą, że nie wykluczaja do końca tego roku więc codziennie sprawdzam :D